Pogledaj jedan post
Old 22.10.2010., 17:24   #31
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
Gle ja znam da su za tu poznatu osobu tvrdili da ga je izljećio Maki i kolko znam on je financirao pojavljivanje Makija u Hrvatskoj ali kolko čujem ta osoba je trenutno u dosta teškom stanju (neznam dal mislimo na istoga, ima firmu u Sesvetama).
Osoba za koju ja znam je iz Siska i operacija je napravljena na njeno inzistiranje i za njene novce i nakon privremenog poboljšanja sve se vratilo na staro uz daljnju progresiju bolesti.
Ta vrsta lječenja nije službeno verificirana i za sada se samo u Izraelu nešto s time pokušava.
Ponavljam smrtnost je preko 5% i čisto sumljam da bi neki neurolog preuzeo rizik te vrste lječenja a korist je minimalna.
Naravno da je za tu operaciju potreban novac jer nije službena terapija zato ju i propagira doktorica koja je u svojoj bolnici nedostupna ali je zato popodne u svojoj privatnoj ordinaciji vrlo dostupna....
da, iz Siska je ta osoba ali zadnja informacija koju sam dobila o njoj je bila da se jako dobro drži i da nema nikakvih simptoma ili pogoršanja. žao mi je ako se pogoršalo, jesi sigurna da je tako?
vaga85 is offline  
Odgovori s citatom