Pogledaj jedan post
Old 02.04.2012., 23:48   #64
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
kad sam spominjala izlete, nisam mislila da cjelodnevne izlete. nego one opsežne. višesatne. višekilometarske šetnje sa stajanjem u parku, il na cugu il objedinjena nabavka, plac, španciranje gradom.. na to ode bar 3 sata. ak krenemo u 10, doma smo u 13 i gle čuda; nema skuhanog ručka! treba još i to.

kraći izleti su do kvartovskog parka, ono sat i sitno...

a neš mi ti..to prakticiramo radnim danima. vikendom bismo nešto konkretnije- da mi zadovoljimo našu potrebu za fizičkom aktivnosti, šetnja na zraku, izbacivanje toksina i neg.energije. a dijete da nešto doživi, da mu omogućimo da rovari po kamenčićima, da se vrti, ljulja..igra.. il da se svi skupa družimo sa prijateljima itd.. a na to ode pol dana ko ništa.
moja oduvijek ruča tek oko 17h nakon dnevnog spavanja jer je to jedino vrijeme kad ja njoj mogu skuhati ručak, prije spavanja dobije voćnožitni obrok....
....svaki dan smo u šetnji od 11-14h, popdnevna je s tatom od 18-20h (ima jedno dnevno spavanje od 14.30, 15h-17h)
vikendom izlazimo prije 10h, subotom idemo u grad, na dolac po povrće, voće, na kavu s frendovima, pa šetnja tkalčom do kaptola, tamo je dj. igralište di se ona izigra, pa opet nazad šetnjom kroz grad, još koja kava, trčanje za golubovima, shopping ako treba, doma smo oko 15h kada dobije voćni obrok i na spavanje, tada ja kuham njoj ručak da ga ima kad se probudi

Zadnje uređivanje libe2404 : 02.04.2012. at 23:54.
libe2404 is offline  
Odgovori s citatom