Tema: Igračke
Pogledaj jedan post
Old 01.09.2005., 16:27   #57
"Ovo" - kako god se to zvalo sa prve slike sam ja htjela kupiti u Ikei ali baš u Idi Didacti tj. Wesco katalogu vidim da se to preporuča za djecu od 3+ godina.

Malo sam listala katalog i bigblue je uglavnom spomenula igračke koje bi bile dore za dijete od 20-ak mjeseci - kocke (u ID imaju velike krpene kocke, slične sam vidjela u Mercatoru, a dobri su sigurno i Megablocksi), pa sve moguće igračke koje djeca vuku za sobom (ove u ID imaju još po sebi 'fine zvečke' pa vam djeca mogu bildati ruku i oko), raznorazne puzzle ali ne one za slaganje sike nego više za umetanje oblika, s tim da u ID imaju npr. puzzle sa životinjama, pa sa voćem - očito i za učenje govora. Onda imaju meni jako zgodne (ali to je za djecu od godinu dana na više) platnene kućice sa unutra krpenim figurnicama ljudi i životinja - kao farma, toga je bilo u Ikei prije. Još imaju za tu dob i vlakić sa prugom ali sve u dosta velikim dimenzijama, a slični su Tomy vlakići kojih ima u TL. Eto, i u King Crossu se sad otvorio veliki Turbo Limač, nisam ga baš detaljno gledala, ali hoću jer i meni trebaju neke velike puzzle sa jednostavnim oblicima (trokut, krug) za vježbanje.
verica is offline  
Odgovori s citatom