Pogledaj jedan post
Old 23.08.2014., 21:52   #58
Quote:
Zorée kaže: Pogledaj post
jašta je nego blago.
a znam da nisi ne znam šta ti bi sada
Mladost ludost.

Quote:
Zorée kaže: Pogledaj post
ne kontam što su tako paranoični, ne piše im na čelu da su pederi
Ma da im i pise na celu da su pederi dam se kladiti da bi im ( s obzirom kakvo nam je drustvo) prisli i pokusali ih uvjeriti da je to samo faza.

Quote:
Cekam kaže: Pogledaj post
Eh da je barem sve tako jednostavno. Ne bi ovo trajalo tako dugo. On je taj koji se boji. Na ulici ni ne pozdravi. A ovako kad se nađemo u manjoj slupini ljudi druga prica.
Slusaj sta ti je Zorica rekla.
Ne treba ti netko takav tko te ni na ulici ne bi pozdravio. Zar mislis da bi ako biste bili u vezi ista drugacije postupao?

Quote:
Cekam kaže: Pogledaj post
Pa definitivno nije sredio sam sa sobom. Od malih nogu je u istom društvu. Okružen muškarcima i to homofobnim.
To nista ne znaci. I ja sam bio (i jos jesam) sa dosta homofobnih muskaraca a gle nisam kao oni. Stvar je sazrijevanja. Ako netko nije u stanju sam sa sobom racistiti neke stvari nije ni vrijedan neke osobite paznje. U svim postovima pises kako imas dojam da mu se svidjas ali zaboravljas napomenuti da se i on tebi svidja. Sve je to lijepo ali ne trosi vrijeme na nesto iz cega vjerojatno nista dobroga ne moze izaci. Nije on jedini muskarac na svijetu. Ima ih koliko god hoces. Ti zavredjujes nekoga puno boljeg, nekoga tko se nece sramiti pozdraviti te na ulici.

Quote:
NeverMoore kaže: Pogledaj post
Koliko imate godina i iz kojeg kraja rh ste?
Dame se ne pita za godine.
A neki nisu ni iz RH.

Quote:
NeverMoore kaže: Pogledaj post
I kako si ti femi dospio u to homofobno muško društvo?
Cesto bude da i nemas nekog drugog drustva osim homofobnog. Osobito ako si u malom mjestu kao doticni.
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom