Pogledaj jedan post
Old 12.01.2017., 01:40   #14
Quote:
dr. diego kaže: Pogledaj post
a istina je ?
Postoje navodno dokazi da iza Antarktike recimo ima još kopna i mora. I Antarktika, kako kažu, nije ono što mislimo da je. Puno je veća nego što je prikazano to na karti i spaja krajeve polova. Iza najvećih vrhova se krije, kako kažu, još kontinenata. Ovo je samo mali dvodimenzionalni djelić planete u koji su nas zarobili s najvećim ološima. Čak je i ljudska civilizacija navodno puno veća nego što mislimo. Mislim čak da bi 7 milijardi ljudi, prema ovome, mogla biti prava sitnica, jer ta brojka je, čini mi se puno puno veća, možda i do 20 milijardi.

Zašto mislim da ih ima više? Žive sigurno kvalitetnije i dulje od nas. Nisu vjerojatno prisiljeni na preživljavanje, ko mi ovdje i mislim da kod njih ne postoji riječ novac niti ovisnost o novcu. Ne znam, ne moraš ovo uzimati za gotovo, samo mislim da bi moglo biti tako, jer kada malo bolje promisliš, nama je puno toga nametnuto od strane tajnih društava. Čovjeku puno toga nije u prirodi od nametnutoga, kako se inače percipira. Znanost s kojom nas tupe je isto upitna, jer nam stalno pokazuje kako smo mali i ništavni. Očigledno je da imamo puno veću svrhu postojanja, od one preko koje nas kontroliraju, samo mi to ne znamo. To znanje su nam oduzeli.

Da skratim i pojednostavnim: Znanost kakvu poznajemo nas udaljuje od Boga. To joj je cilj. Ona je isto nametnuta od strane ateista i masona. Žele nam pokazati kako ne postoji ni dobro ni zlo i tako nas kontroliraju. Mi prihvatimo tu tvrdnju i prepuštamo se njihovim pravilima življenja. Ekipa koja živi iza Antarktike, sigurno ne primjenjuje 70% od životnih pravila, kakva su kod nas prikazana kao svrha života.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom