Pogledaj jedan post
Old 18.09.2003., 06:49   #17
Re: totalno bolesni

Quote:
Monte Cristo kaže:
bok svima!! ja idem u teslu i ispričat ću neke od dobrih scena pod satom kao što je....

.... jednom sam uletio na sat i počeo mahat sa lampom kao s mačem i derao se da sam Luk Skywalker, nato je moj dragi profeasor lupijo nogom vrata koja su mene pogodila u ruku, a posljedica toga je što mi je lampa pukla u ruci i razrezala cjelu ruku......
ej ,ako im pocnemo pricati sve sto smo sokiju radili....
nema nam kraja.....

osim skywalkera, tom istom profesoru smo pod satom , cijela grupa (svi do jednog) pjevali U JEEEEDNOOOJ ZIMSKOOOJ NOCIIII ..... TAM GDJEEE JEE VISOOOKKK....
i on se paralelno s nama dere: "prestanite! xxx i xxx --> voditelju!!..." a mi nista isvi e deremo cijelu pjesmicu do kraja!!

sta smo mu jos radili....
osim konstantnih uskocica i upadanja u rijec sa raznim pizdarijama, rekli smo mu da je robot i kada je poceo pricati toni se glasno zadero: "PLAY"
na sto je ovaj popizdio i poslao ga voditelju, a xxx je rekao: "ne profesore.....oprostite mi...", soki je rekao: "nema oprosta...."
a toni poceo pjevati onaj neki narodnjak: "oprostio mi bog, mogo bi i ti...."

jucer smo mu se zamalo pomokrili (popisali) na vrata od sobe...
malo je falilo, ja sam ga vec izvadio, a kolega je pustio par kati i onda su ostala dvojica koji su cuvalui strazu uletili da idu profesori, pa nista od toga....

ali pod satom mso tog istog jos tako zajebavali da to bnije istina...
u dep od kute smo mu stavljali papirice na kojima smo napisali: "soki pederu" i sl.

definitivno mi je bio vrhunac to sa lampom....
ja sam uletio u njegovu ucionicu i unitra je neki drugi razred imao njega i najavio sam ga: "lejdiz end dentlmen --> luk skajvoker"
a xxx je zamnom usao unutra sa neonskom lampom i poceo mahati i ispustati one zvukove (koji se cuju kada mases s tom pizdarijom)...
na to su se samo naglo zatvorila vrata i pogodila lampu posredini, lampa je pukla, mi smo zbrisali, a xxxu se ruka raskrvarila!!

kada se sjetim jos pizdarija, javim vam...
__________________
POTPIS
wuk is offline  
Odgovori s citatom