Pogledaj jedan post
Old 13.10.2003., 22:50   #16
Lightbulb

Meni je dijagnosticirana h.pylori prije točno godinu dana. Počelo je s napadom boli koji je trajao 3 tjedna za koja sam mislila da ću umrijeti. Hrana mi je privremeno, na pola sata-sat umirivala bolove tako da sam jela i jela i dobila 5 kila Uglavnom, bol se pojačavala po noći i imala sam baš sve simptome čira. Kako imam genetske predispozicije, uz sve simptome, doktor je bio gotovo siguran da je čir. Onda me poslao na ultrazvuk koji je pokazao da nema čira ni drugih oštećenja sluznice. Krv je pokazala bakteriju. Popila sam onaj koktel antibiotika (3 vrste) u 2 tjedna i nije mi padalo napamet da upisujem Yogu i prelazim na makrobiotiku. Samo sam htjela da očajna bol prestane, jer ja koja imam ogromnu toleranciju na bol, nisam više mogla izdržati. Prestalo je već nakon 5 dana i od tada više nisam imala probleme.

Doktori su mi rekli da čir kao ni bakterija nema svoj uzrok u prehrani. To valjda i vrapci već znaju i to nije baš nova vijest. Dosta dugo se to zna. Ali postoji hrana koja ti škodi ako imaš gastroenterološke probleme. Tako da nemojte brkati lončiće. Čir i bakterija se ne dobivaju od puno kave i loše prehrane Postoje stvari koje ti štete i njih jednostavno moraš izbjegavati jer izazivaju bol nakon što ih pojedeš!! Evo npr. ja mogu popiti 10 espresso kava, ali jedna turska me unušti. Piva mi također škodi. A kiseli kupus ne. Bananu ne smijem jer me ubije bol. I općenito mi pržena hrana smeta. Ali znam po ljudima koje poznam da svakome smeta nešto drugo.

Vjerujem da izlječenju pogoduje pravilan odabir prehrane i načina života. Ali bakterija pylori je dosta opasna i ako se ne liječi može izazvati rak želuca. Antibiotik nije najbolje rješenje, ali je brzo rješenje. Da me opet onako boli uzela bih ga bez razmišljanja.
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom