Pogledaj jedan post
Old 19.11.2009., 16:49   #8
demn elkarde me prestigo, al sam htio isto tako komentirati da jedan post od 80 fotki stvara puno manji promet nego 20 postova po 4 fotke, a da praktične razlike između posta sa 4 i posta sa 5 fotki nema uopće. Slijepo držanje pravila pod svaku cijenu, nevezano za kontekst i/ili stvarnost je meni osobno imbecilno, te smatram da je upravo to razlog zakaj puno stvari u ovom svijetu ne funkcionira nikako. Uostalom, upravo to (držanje pravila pod svaku cijenu) je bila najčešća obrana nacista na suđenjima nakon WWII pa lijepo možemo vidjeti kako je to prihvaćeno kao validno opravdanje.
Danas su mi opljačkali majku (izrezali joj torbicu u tramvaju i ukrali novčanik), koja sada mora bankama platiti 2800kn kolko je lopov digao na njenu kreditnu karticu, zato jer naša država nalazi za shodno da se slijepo drži pravila napisanih od strane bankara, za džep bankara, a moja majka sa penzijom od 1600kn se može lijepo ****ebat.
__________________
Prof. Farnsworth:"Everyone's always in favor of saving Hitler's brain. But when you put it in the body of a great white shark, ooohh! Suddenly you've gone too far!"
CrniDjuro is offline