Pogledaj jedan post
Old 03.03.2004., 20:59   #8
Re: Vaši porođaji

Evo, danas sam čula da su jednoj poznanici prvo zaboravili izvaditi komad posteljice, pa su gazu ostavili unutra... Tri puta su je zbog tog šivali. Kaže da joj je taj dio bio gori od samog poroda.
Šta bi moja sestra mogla napraviti da se takve stvari njoj ne dogode?
Imat će svog doktora na porodu. A možda će i njen dragi biti uz nju. Jel pomaže to šta?
Please, dajte neke savjete i opišite svoja iskustva. [/B][/QUOTE]

cuj..ja cu ti potpisati sto ti i drugi govore...porod tvoje sestre bit ce sasvim drukciji nego shto je bio ijedan od nasih..bolit ce je..to je sigurno u kojoj mjeri..ko zna....jel pomaze da joj je dragi uz nju..mozda..a mozda i ne..ovisi kakva je osoba tvoja sestra..ja bi bila dala desnu ruku da je neko sa mnom bija cilu noc dok sam lezala na stolu....
nisam imala nikakvih problema ni sa sivanje ni sa posteljicom..nisam znala doduse tiskat pa su mi popucale kapilare u ochima....
neljubazno osoblje..a chuj..shto oni neljubazniji to ona prema njima ljubaznija..pa chemo vidit tko che prvi popustit.. meni su bile super i sestre i doktori...

samo neka se ona pripremi da ce je bolit al da ce iz te boli izach neshto prekrasno...i da taj osjecaj kad joj prvi put stave dite na prsa bez obzira kako umorna iscrpljena i bolna bila bit ce joj najlipsi trenutak zivota..
__________________
Nekako mi je dosta mushkih....ono..ne toliko dosta da bi preshla igrat za suprotni tim, a opet sasvim dovoljno da ostanem sjedit na klupi...

"Frankly, my dear, I don't give a damn..."
Nerea is offline