Pogledaj jedan post
Old 29.10.2008., 15:54   #3
i pretpostavio sam da je ta (prva) varijanta losija, tako da eto to smo apsolvirali...

nisam napomenio gdje cu to zidati, radi se o istocnoj slavoniji, ravno zemljiste, zemlja dosta glinasta (dublje), uglavnom i ja mislim da je 20cm ok, to mi taman i odgovara da ne moram previse kopati, da mi bude u ravnini s cisternom za vodu na kojoj ce biti nadstresnica...

btw. armature nemam, tako da to moram kupiti jel znas mozda koliko dodje ta mreza 6x12m Q335? ili koliko joj je masa?

za ovaj dio cu jos razmisliti ali nekako mi je ljepse tako u dva dijela (a i prakticnije) ovaj drugi cu onda gledati da bude oko 1x1,6m, visina kako sam i pretpostavio oko 1,5 u najvisem dijelu...

znaci samo samotne cigle dolaze u obzir... ok.
jel potrebno i na "plafon" stavljati?

zasto vrata? mislim i ne mogu skontat razlog, pa molim te malo pojasni...

deka svakako ide sire, a sto se tice motorica, to bi vjerojatno iskemijao nesto sa motoricem od brisaca... imas bolju ideju?

e da sto mislis u ovom donjem dijelu (od blokova) je li potrebno stavljati i zid u sredinu, mislim da nije, ali da budem siguran...

btw. mislio sam da ce ova tema ipak biti malo zanimljiva i ostalim samovcima, ali nema veze code i ja cemo to rijesiti
hvala code
Downtown is offline  
Odgovori s citatom