Pogledaj jedan post
Old 14.11.2011., 22:49   #2569
Quote:
jul5 kaže: Pogledaj post
Dok i čekam našu Ivu, evo da vam i ja poželim dobro jutro.
Draga Iva, prekrasna mi je to slika, tebe i tvoje djece, sigurno uživaš u njihovom mladenaštvu a nekako osjećam da su ti dobri i dragi. Samo te beštije...utvrde li oni ciljano koje su bakterije?
Ziza mila, daj ti nama napiši recept za tu prefinu picu (tako zvuči). Ja Simonu isto pravim tijesto od bezglutenskog brašna, bude fino a on jako voli jesti. Na svu sreći, ne prima mu se pa je kao glistica-dug i tanak
Mene ti leđa bole kao i ostalo-na smjenu, uhvati me nešto žestoko na 3-4 dana, onda dan-dva se smanji pa opet uhvati neki drugi dio...
Goga, hvala ti na savjetu za Pavlovićevu, kupila i odovara mi.
Angel, sretno neka sve prođe u bolnici i javi nam se.
Ja sam jutros već bila vaditi krv, prate zbog uvođenja lijeka. Trebala sam vadit još prije 2 tjedna, a ja se malo opustila ma klinca opustila, kad mi je ovako teško mi se natjerat na bilo što. Jučer mi bili jako dragi gosti, moja kuma sa mužem i malim preslatkim sinčićem..eto i stvari u kojima uživam, strašno me iscrpe i sve čekam nestrpljivo, kad će taj lijek početi djelovati.

Sve vas
Uh bas mi je zao sto te taj bol u ledima nikako da popusti znam kako je to grozno pa se ne da ni pomjerit ni saviti i uvijek nam u glavi mora biti prisutno kako se moramo kretati da ne bi izazvali bol. meni fizioterapije pomognu za to a i ja ako ne odem dvije sedmice na te fizikalne odma osjetim ledja. Mene su jutros ranom zorom prepali pozivom iz bolnice a naime radilo se samo o tome da se dogovorimo da dodjem po te posude u koje cu skupljati urin za sledecu kontrolu ali oni cim su rekli da zovu sa reumatoloskog meni se vec citav film odvio u glavi i osjetila sam to cijeli dan jer mi je to bila jedna vrsta soka za organizam na ranom jutru pa mi ni terapija nije pomogla.

Ma i moje Lane je sladokusac samo sto je on sklon debljanju pa moram jako paziti sta mu dajem.
Neka su nam zivi i zdravi a i bolje je da imaju dobar apetit nekako je lakse, jer vidim koliko se moja seka muci sa mladjom curicom da pojede nesto ne bih volila ni da je takav.
ma ja ti ovu picu pravim tako sto.

kukuruzno sitno brasno zakuham sa kiselom vodom da prije nadodje tijesto i dodam malo kiselog mlijeka u tijesto, posolim i dodam samo jedno jaje da poveze tijesto. ne smije biti bas pregusto i to odstoji sat vremena ili dva sve zavisi i kakva je prostorija jeli topla.
losos prethodno u tavi prodinstam a tako i liske spinata i onda na tijesto premazano kecapom poredam losos i spinat a ja stavim i tanke snite prsute, samo par sniti da zamirise jer pravo mi se svidja ta kombinacija. prespem zacinima po zelji ja samo persunom jer mi origano preuzme miris suhog mesa pa ga ne stavljam.

sad ti mozes raditi kombinacije koje zelis npr. sampinjone ali ja stavim suhe, papriku (ali da znas da zbog selena) nasim sinovima ne treba davati crvenu papriku svjezu vec samo zelenu.

eto nadam se da ces razumiti ovaj moj komfuzni recept jer ti ja bas i nisam strucnjak za pisati recepte veci sam strucnjak za praviti po napisanom receptu.

Evo nasoj Ivi se svidjela pura po receptu koji sam ja pisala ali sad ga ne bi znala ponoviti jer je to bilo frisko kad sam ga pisala iza moje spremljene pure, a i ja uvijek nesto mijenjam i eksperimentisem ali pojede se nista ne bacim.

Poljubi Simona a i tebi pusa od mog Laneta i mene
Ziza Kovacevic is offline