Pogledaj jedan post
Old 07.06.2012., 23:27   #7011
E pa nema na cemu, Anci, naravno .
A to sto si napaisla u vezi Lare moram se osvrnuti..vjerovatno si u pravu,vjerovatno jesi s time sto si napisala, ali vidi kad je tako velika bol u pitanju, najveca na svijetu kazu..onda ja ne da ne bih osudjivala neciji postupak u toj situaciji, nego ne bih uopce komentirala ni analizirala....ma kakav to postupak bio..to je neciji ocaj..dakle, njegov nacin kako se najbolje nosi sa situacijom, boli i dramom..ma sto to bilo..ako ce toj osobii biti lakse prebdijeti to onda mi je razumljivo..i zaboravih, isto kao sto mi je razumljivo i ne osuudjujem u takvoj situaciji Jakova sto je opalio po drugim zenama, on se okrenuo takvoj vrsti utjehe, jbg, svak po svom unutarnjem kodu nekom.....
Tako i jadna nasa Lara..grozno..ja isto ne mogu ovo vise gledati, nemam zeludca..ja ovakva kmezava..a i to ce biti najveca kazna za fanove..da gledaju Jakova slomljenog takovm boli..i Laru..i njihovu tek rascvalu ljubav unistenu tolikom tragedijom..premucno ce to biti za gledanje..zato ja jos veceras i asta la vista do filma jer neeeee ovo se ne dogadja na kraju balade neee
....da sma znala da ce veceras novine biti, ne bih danas esej ispalila, jagodice mi pomodrile ..svakako mi dosadno, tura ne spada nikako ispod 39..spadne sa 39. 5 na 39. 3 grozno ja nzm sta ce od mene biti veceras.....

Zadnje uređivanje Nadalllina : 07.06.2012. at 23:42.
Nadalllina is offline