Pogledaj jedan post
Old 27.03.2010., 18:41   #19
Quote:
Gnoyo kaže: Pogledaj post
Jel bilo još kakvih i kakva im je cijena??
I jel dobro drže na okrečeni zid?? Evo mene opet ko padobranca
bilo je tih i mislim da s morskim motivima te se sjećam još jednog paketa u kojemu su dvije naljepnice dosta velike,kao dlan recimo i to konj i ovca ili krava,nesjećam se više,a na dodir su mekane kao pliš,tako neki materijal su,te su malo skuplje,e da i kupila sam obične kao što su ove ovčice o kojima sam pisala ali sam uzela još paket u kojem su štalica,dvije koke,konj,kravica i neznam ni ja što još

idu super na zid,i mi smo imali friško okrečeni tj. mi imamo knauf i ide na njega bez problema,napravljene su tako da se ne ljepe cijele nego na jednom djelu imaju onu traku debelu cca 2 mm koja je ljepljiva,samo da vas upozorim za skidanje,meni su otkinule dio knaufa(onaj površinski dio,kao ljusku) kad smo ih skidali,traka jako drži pa zato,neznam kako bi bilo na pravom zidu kad bi se skidale,sigurno bolje,onda sam ih s nožem skidala da mi nebi ostali ti tragovi


uglavnom vidjela sam ih i u mercatoneu isto

mislim da sam ta tri paketa platila oko 90 kn,znači u jednom dvije ovčice na oblaku,mjesec,sunce i tri zvjezdice,u drugom tog "plišanog" konja i kravu/ovcu(ne sjećam se točno) i u trećem tu štalicu,konja,dvije koke,kravicu i još nešto


meni su predivne
__________________
Valnea 27.09.2007. Lorena 14.07.2010.
valneahana is offline  
Odgovori s citatom