Pogledaj jedan post
Old 28.05.2013., 15:44   #30
Multi Styles Girls Headband Hair Band Lovely Necklace Brand New Hot Sale
Došlo brzo, za oko 2 tjedna, ne sjećam se točno jer je bilo prije par tjedana.

Super mi je ova trakica, dosta čvrsto drži, nemam nikakvih zamjerki osim boje. Dosta je žutija nego na njihovoj slici, baš ono kinesko zlatna. Radije bi da je manje žuta, al ne smeta mi tolko. Preporučam ako vam ne smeta boja


Malo asosa...

ASOS T-Shirt with V Neck and Cold Shoulder
Došlo za oko tjedan dana. Bilo problema s flekama pa sam dobila refund u roku pola sata.

Moja mjere: 83-64-90, naručen UK6 (naš 34)
Terenutno je OOS, ali ako kopirate naziv u tražilicu naći ćete je u drugim bojama. Ja sam platila 6,75 funti s kodom.
Nisam preoduševljena jer je majica jako široka. Pošto je modelu malo šira, a nosi UK8, mislila sam da će UK6 bit nešto uži, ali nije baš. Bila bi sretnija da je uža, al ok. Lijepo stoji na tajice i ima fora izrez na ramenima. Materijal je pamuk. Izgledam si debelo u njoj kad je tak široka Al ok, nosit će se.
Moja slika

ASOS Sequin Bandeau Bikini Top
Došlo isto za oko tjedan dana skupa s majicom.
[SLIKA OBRISANA]
Moje mjere su iznad, ali ovaj put sam naručila UK10 jer ASOS marka, barem za badiće, ima nešto manje modele i dobro da jesam jer mi je taman. Gore sam inače 34 (UK6). Uglavnom, orijentirati se po tablici, točno piše do koliko cm je koja veličina. To je važno za ovaj top jer nije previše rastezljiv ko normalni badići.
Naručila sam samo gornji dio, identičan je kao na njihovim slikama pa nema potrebe za mojim. Naramenice se mogu skinut, a iza ima kopčicu na leđima. Podstavljen je s duplim materijalom i ima jastučiće unutra ko normalan grudnjak koji se ne mogu izvadit. Nemam zamjerke

Kad smo već kod badića...
ASOS Mix and Match Micro Brazilian Bikini Pant
Stigle za oko tjedan i pol, nikakvih problema.
[SLIKA OBRISANA]
Također naručen UK10 (naš 38), po mjerama u tablici iako inače uvijek nosim dolje 36, al za ASOS marku treba broj veći obavezno (nekad i dva).
Iste su kao na slici, presexy stoje Oduševljena sam s ovim gaćama. Pokriju nešto manje od običnih gaća. Materijal je tipični za badiće. Postavljene su s duplom tkaninom pa nisu prozirne.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom