Pogledaj jedan post
Old 21.04.2011., 13:35   #277
Quote:
mufloncic kaže: Pogledaj post
pošto si spomenila dva ginekologa s kojima sam imala jako puno iskustva moram ti odgovoriti...
to što ti gin nije otvorila trudnicku tako rano je praksa velikog broja ginekologa, na žalos t, i u urednim trudnoćama jer kao s 12tim tjednom završava organogeneza pa se smatra da je tada prošlo rizično razdoblje.

MIMICA je moj najdraži i najbolji ginekolog na svijetu!! da nije bilo njega mog sina danas nebi bilo i za to mu veliko hvala... svaku dijagnozu objasni, popriča s tobom kao s čovjekom... možeš ga nazvat na telefon... sve.... predivan čovjek... on sada radi jedan dan u bolnici i slučajno je tamo na mene naletio kada sam čuvala trudnoću zbog skraćivanja cerviksa i kada sam nakon 3 tjedna došla kod njega na 3D/4D UZV napravio mi je i vaginalni uzv i sve prekontrolirao... veliki naklon tom čovjeku i da sam financijski mogla u njega bih vodila trudnoću....

ni bez doktora Hrboke nebi bilo moga sina... on mi je porodio mačića carskim rezom i o njemu samo riječi hvale. predivan čovjek i ugodan doktor.

ja sam ti upisana preko HZZOa u dr.Vulića al on ti je dosta mlad pa ne vjerujem da će tek tako pristati da samo ispisuje uputnice al pitaj na Trudnicama koji dotori na to pristaju!

a od cijena u Gynenovi se sijećam da je 3D/4D 400 kn, pregled mislim 300...

sretno u trudnoći!!!
nisam baš primjetila da dr. vulić zato što je "mlad" radi probleme za ispisivanje uputnica,a pogotovo ako to traži neki drugi specijalista bilo privatni ginekolog, ili endokrinolog ili bilo koji drugi liječnik...ne znam odakle ti ova informacija....
anamilan is offline  
Odgovori s citatom