Pogledaj jedan post
Old 11.05.2011., 15:15   #13
Quote:
Pazi Metak kaže: Pogledaj post
Nikad mi nisu bile jasne osobe koje lepe olako etikete na ljude, koje nepogrešivo znaju šta drugi ljudi misle i šta će se desiti u budućnosti. Malo je bezvezno pozivati se na didakciju i na anlizu događaja, jer je to jako subjektivno i pristrasno vidjenje i nikako ne može biti objektivno. Kako neka žena može drugiu nazvati fuksom? To je dno dna.
Jel zato što je prevarila muža ili momka? To ne drži vodu, jer se bojim da u tom slučaju živimo u svetu fuksi. Ako je fuksa žato što je imala seks 5-6 puta za 60 dana, onda je situacija još crnja, jer kako onda nazvati ove koje imaju seks 3-4 puta nedeljno. Kako nazvati alkoholičarkom ženu koja popije malo više jednom nedeljno, dok pisci tih redova piju svakodnevno. Zašto je samo Marijana alkoholičarka, a ostali ukućani nisu, kad i oni isto tako piju? Horvat kad se napije na žurci padne bar 30-tak puta i niko ga ne etiketira da je alkoholičar. Jako je ružno imati dvostruke standarde samo zato što je neko drugi uradio nešto javno, dok ostali to isto rade ali "pošteno", iza ledja, krijući se po mračnim parkinzima ili unajmljenim sobama i pri tom upiru prstom na druge i galame: "Pogledajte, ona je prevarila muža!".
Eto, umjesto da obrazlažem svojeglasovanje, umjesto toga u potpunosti potpisujem ovaj post. Lijepo napisano, bolje nego da sam ja pisala, jerbo sam tek oladila od bana a ne bih htjela baš tako skoro drugi.
Gledala sam dok sam ladila snimke od početka BB kuće, u prvoj se Ema toliko nalila da ju je bilo tužno gledati, ali nitko se s tim niej sprdao.
A i ostali..
Pimpinell@ is offline