Pogledaj jedan post
Old 22.04.2012., 14:01   #2551
Quote:
*Malina* kaže: Pogledaj post
Upadam kao padobranac no kupila bih nešto sa StrawberryNet-a. Znam da mnoge od vas kupuju tamo no ja sam tek nedavno otkrila tu stranicu, ali nekako mi je sve to sumnjivo, niske cijene i na to još popusti, vračanje carine... pa je li mi možete samo reći jesu li ti proizvodi fake ili pred istekom roka ili u cemu je caka? Kako ste zadovoljne proizvodima naručenim s te stranice?
narucujem od njih vec godinama i nisam imala nikakvih problema, vratili su mi svaku carinu koju sam morala platiti na njihov paket i ni jedan se do sada nije izgubio, a uvijek stignu u roku od 10 dana.
ne bih se slozila za niske cijene, za razliku od ostalih online prodavaonica koje pratim, cijene su im podosta visoke (ali na to utjece sto na make up i skincare nemaju postarine, kao i sto vracaju carinu), ali svako toliko imaju dobre popuste, kao i neke tesko nabavljive stvari pa ih to izvlaci.
osim toga, pri prvoj kupnji biras neki od ponudenih poklona, uvijek narucene artikle zamotaju u ukrasni papir, skupljas loyalty bonuse, imaju popuste na vise artikala u narudzbi, predobre popuste za blagdane i svako toliko 10% popusta na odredene proizvode.
nisam primijetila da je ista sto sam narucila bilo pokvareno ili pred istekom roka, jedino su jedna Pupa sjenila koja sam kod njih uzela bila dosta tvrda, sto inace nije slucaj (ali mozda je u toj odredenoj paleti to tako, ne mogu tvrditi jer ju nisam ni koristila ni probala prije toga).

i samo da te upozorim da odnedavno citam (na vise foruma) da se cure zale za kradu podataka s kartice koja im se dogodila upravo na strawberryu/jagodici, ali ja sam uvijek placala Paypalom tako da za to ne brinem, ali ukoliko ga ti nemas, mozda ne bi trebala narucivati od njih, better safe than sorry...

sve u svemu, ja cu narucivati i dalje, a ti zbroji pro i contra pa odluci
__________________
Nero come la notte, profondo come l'oceano.
Suzi MiOko is offline