Tema: Bivacyn
Pogledaj jedan post
Old 12.04.2010., 13:23   #2
Quote:
Slym kaže: Pogledaj post
Zna li itko gdje se može kupiti Bivacyn prašak? Znam da postoji, ali ga u lokalnoj ljekarni nemaju. Odnosno, farmaceutkinja mi je pokušala uvaliti Bivacyn sprej uz objašnjenje da je to sad to - prašak u spreju. Našto sam joj ja znalački odgovorio da prašak i sprej ne može biti zajedno i da znam da usporedno postoje i raspršivač, i prašak i krema, kako i piše na Lekovoj stranici. Jer ako primjenimo malo matematike - 150ml raspršivača košta nešto preko 60kn, a kutijica za posipanje s 3g praška košta oko 7kn, a u principu se raspršivač i prašak ne primjenjuju na istim tipovima ozljeda. S tim da je još stara svojedobno kupila tu kutijicu s 3g i ne bi čovjek vjerovao koliko unutra u biti ima praha, služila nas je skoro 10ak godina dok nedavno nije netragom nestala.

Pa dakle, zna li netko gdje se može kupiti Bivacyn prašak?
Meni je ovaj u speju puno bolji za primjenu. S ovim u bočici uvijek promašim mjesto. I prašak je otopljen u tom sprayu, btw. i možeš ga koristiti za tipove ozljeda kao i ovaj prašak u bočici.
Pitaj u onoj ljekarni na Dolcu. Tam svakog vraga imaju, a i nije im problem naručiti ak ti neš specijalno treba.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom