Pogledaj jedan post
Old 11.03.2012., 13:35   #64
Quote:
SitnaRiba kaže: Pogledaj post
apsolutno... i ja imam isto tako pravo ne odgovoriti na to pitanje
Naravno da imaš to pravo.
Samo se u tom slučaju postavlja pitanje zašto pišeš na forumu.
Jer zamisli kad bismo na forumu samo svi pisali izjavne rečenice tipa: Meni je to ok. Ili: Meni je to bezveze. Bez ikakve želje da iste obrazložimo. Da, te bi teme bilo zbilja zanimljivo čitati.

Quote:
ne nije... bar ne u mojim očima... na fejku su mi samo ljudi koje ekšuli poznajem na ovaj ili onaj način...
Zašto ga zoveš "fejk"? Jesi li ti tamo fejk? Ili su pak tvoji prijatelji tamo fejk?

Quote:
du sajko enlajz mi, pliz
Napisala sam da neću.

Quote:
ok... tvoje mišljenje, koje ja prihvaćam i nema mi smisla ići u ovakve nebulozne rasprave... to je slično kao da idemo raspravljat o politici... ja sam recimo lijevi, ti si desni... složit se nećemo nikada...
Ali ti nisi ni ušla u raspravu. Kužiš? Ti u startu ne želiš raspravljati, ne želiš razmijeniti mišljenje, ne želiš objasniti svoj stav itd. Na to ti ukazujem cijelo vrijeme (i ponavljam: to činim s najboljom namjerom jer suprotno tvom vjerovanju nemam nikakav pik na tebe, nego mi se činiš kao ok cura koja fura jedan stav /u smislu attitudea/ koji joj uopće ne paše i kojim šalje skroz krivu poruku o sebi i bilo bi mi drago da to malo korigiraš kod sebe).
I da, ne mora se rasprava voditi zato da bi se imalo "pobjednika". Ili da bismo se složili oko nečega. Nekad je dovoljno da se složimo da se ne slažemo, a da također puno naučimo jedno od drugoga u razmjeni mišljenja. Ako ništa drugo - da bolje razumijemo onu drugu stranu, bez obzira što nam se mišljenja razlikuju.
Quote:
jel sad ljepše s jednim smajlićem samo?
Nije poanta u broju smajlića, nego njihovoj ulozi.

Quote:
Brodica kaže: Pogledaj post
Hahah smijeha nikad dosta
Nego svejedno fejs je zlo, kad tad pokaze da ga treba maknut..
Fejs je zlo jednako kao i internet, forum, play station, /ubaci bilo što drugo/.
Zlo je samo ako ga ne znaš koristiti.
Ako znaš, itekako može biti zabavan, a i koristan.

Quote:
Monica B. kaže: Pogledaj post
Reci da se salis.

400 FB prijatelja? C'mon. La-la land.
Ja ih imam 875 (trenutno) i većinu tih osoba znam na ovaj ili onaj način.
I ne, ne smatram ih sve prijateljima.
Imam nekih 5 osoba u životu koje smatram prijateljima, a ostalo su mi frendovi i poznanici.
Ne znam zašto se uopće taj broj FB prijatelja stalno spominje u smislu da bi upravo to trebalo diskreditirati fejs.
Osoba sam koja ima puno poznanika jer sam taj tip. Lako stvaram poznanstva (prijateljstva malo teže), pa se to vidi i na fejsu. Netko drugi ih ima jedva 100. I što onda?
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom