Pogledaj jedan post
Old 06.04.2013., 03:29   #2249
Quote:
ružica1 kaže: Pogledaj post
pozdrav svima. može li mi netko iskusniji u tome reći je li normalno da nakon ipl lica po prvi put ne ispadne nijedna dlačica?
Kolko sam ja shvatila iz svega i svačega što sam se načitala po internetu o IPL-u, on nije jak kao laser pa ne ubije nužno dlaku od prve, nego je samo ošteti? (ako pričam gluposti, Phoenix lupi me odmah ) Meni se na potkoljenicama događa da dlake sve sporije i sporije rastu (iako ih brijem između tretmana) ali baš ne primjećujem da ispadaju, skoro pa uopće...
Nadam se da će od još par tretmana ipak krepati na kraju....


Quote:
Ithilien kaže: Pogledaj post
Evo čitam baš sad o ovoj Philipsovoj Lumei i nigdje ne vidim kaj se dešava s tim aparatom nakon kaj potrošiš lampu? Piše da je radno vrijeme najmanje 370 svjetlosnih impulsa. Ne znam dal ga onda bacam u smeće il se kupuje nova lampa? I kolko to kosta? I dal se moze uopce kupit?
Mislim da je tih 370 impulsa dok se baterija ne potroši pa ju moraš ponovo punit. Sumnjam da bi za te pare (skoro 4 soma u elipsu!!) prodavali nešto od čega ne možeš ni noge pokriti... Doduše tko zna...


Quote:
hick1 kaže: Pogledaj post
poslala sam upit u salon Mexico sun da vidim koji IPL uređaj koriste, ali dobila sam ovakav odgovor:
"riječ je o novom aparatu IPL tehnike za trajno uklanjanje dlaka. Riječ je o aparatu , prilikom čijeg korištenja se koristi IGBT tehnologija koja omogućuje generiranje "kockastog" impulsa točno određene snage i vremena trajanja, što znači da se dužina vlala kao i trajanje podešavaju svakom klijentu osobno. Sama regulacija vremena je od 20 ms do 40 ms, odnosno regulacija snage od 10 do 130 J."
Pa da li netko od vas tko se razumije u IPL uređaje može iz ovoga zaključiti da li je ok ili nije?
Ja ću ti reći što pjesnik nije htio jer ja idem k njima već neko vrijeme.

Aparat je od domaćeg proizvođača, zove se LAH multipower IPL. Evo tehničkih specifikacija: http://www.lah.hr/kozmetika/multi_lpl.htm ako ti nešto znači.
U principu na zračno je hlađenje. Meni je imao odličan efekt na bikini zoni gdje su dlake deblje i tamnije, to je skoro sve potamanio, ali po nogama nije baš nešto impresivno. Sutra idem na ne znam više, 6 ili 7. tretman, osim što dlake sporije rastu nije baš neka razlika...

Razmišljam da probam neki drugi salon, možda neki s tim famoznim "vodenim hlađenjem"... ali opet s druge strane, možda je to sve ipak kolko para tolko i muzike... za 350kn tri puta napraviti IPL potkoljenica... dođe mi ko i šećerna depilacija, od prilike. Fakat je jeftino.

Zadnje uređivanje tinar : 06.04.2013. at 04:34.
tinar is offline  
Odgovori s citatom