Pogledaj jedan post
Old 07.01.2013., 19:58   #799
Quote:
castor8 kaže: Pogledaj post
Eto dosla i treca kolonoskopija na red, sutra u 10 narucen, ovaj put s nekom ileoskopijom, moze pojasnjenje?
Dosad sam uvijek radio samo kolonoskopiju i bilo je dosta gadno, prvi put je bilo najgore i trajalo je sat vremena. Prvi put sam radio u Osijeku, drugi put u Šibeniku.
Sad ju opet radim u Osijeku, gorka sol prije i prasak za lavazu na dan pretrage. Gorka sol je mila majka naspram tog praska za lavazu, ko da more pijem.
Nadam se da ce sve proc ok i da ce rezultati bit dobri. Inace, dijagnoza je ulcus recti. Ako ne bude nikakvih poboljsanja (uzimao sam neku prirodnu terapiju od Calivite), idem na operaciju, vjerojatno u Zg, puko sam, 5 godina se patim s tim.
Ništa drugo nego kad se dođe do cekuma ulazi se kroz valvulu u tanko crijevo (ileum) i odatle naziv ileoskopija ...znači samo malo dulja "kolonoskopija " ali to vas ne treba zabrinjavati jer smo već na "kraju" Ne znam vašu povijest bolesti osim što ste naveli (kolitis?) ali očito se žele i uvjeriti da je sa tankim crijevom sve ok ili ne ,a mogli su to napraviti i u prve dvije ,možda i jesu ali vi to ne znate ,zato pogledajte malo bolje u nalaze koje ste dobili (one prve dvije ) možda piše neto kao "pregledom segmenta tankog crijeva dostupno kolonoskopom sluznica je takva i takva ...možda piše a tad je to bila i ileoskopija .
Protected is offline  
Odgovori s citatom