Pogledaj jedan post
Old 09.09.2016., 12:11   #91
Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
Ja zapravo vrlo rijetko imam problema u komunikaciji s ljudima, što je i jedan od razloga zašto radim posao osjetljiv na komunikaciju. A to što ti ne trpiš drugačije mišljenje od svog, i to kako god bilo izrečeno, ne znači da ja imam problem, nego ti....
mda...
votevr

Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
Meni je uvijek bilo onako malo zabavno kad je moja sveki naglašavala kako su "učiteljice uvijek držale do sebe", što je uglavnom uključivalo frizuru svakog tjedna, šivane kostimiće, svilene šalove, nakit koji je stavljala baš za posao... Vidjela sam to kao simpa relikt nekih drugačijih vremena. Sad kad tebe čitam, više mi nije zabavno, prije da mi je malo scary. Znači, roditelje se procjenjuje, "zamjecuje" itd., prema odjeći, a ne prema tome kakva su im djeca, kakvi su oni prema djeci i sl. Sorry, meni je ovo zabrinjavajuće, čak iako ja ne nosim ni vruće hlačice ni dopicnjake, a sise su mi premale za gotovs...
ovak, jos jednom, jer ocito nisam bila jasna.
ne govorim o 1965. godini nego o 2016.
dok su uciteljice nosile fen frizure ili pundze, po mjeri sivane kostimice, svilene salove i pozamasne zlatne mindzuse, ucenici su bili u kutama.
osobno nisam ni za custom made kostimice i bluzice sa svilenim kragnama ni za kute.

ali ako mi neka mama dodje s dekolteom do pupka ili tati vire bokserice iz hiphop hlaca, naravno da cu to primjetiti, nisam slijepa zaboga.
to i dalje ne znaci da cu mu/joj ista prigovoriti ili, nedajboze dijete zbog toga mrziti i davati mu lose ocjene, ali zadrzavam pravo imati misljenje o toj mami/tom tati.

da ja roditeljski drzim u vrucim hlacicama ili majici na bretele iz koje samo sto mi bradavice ne ispadnu, sto posto sam sigurna da bi svi imali svoje misljenje o tome, pozitivno ili negativno, nebitno sad.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom