Pogledaj jedan post
Old 03.10.2017., 22:48   #8683
Quote:
cjepidlaka kaže: Pogledaj post
Ajme, haha, ja sam isto ona "cudakinja" koja samo suti, tak sam barem cula komentare, da sam cudna. Ne mogu si pomoci, ali stvaaarno me ne zanima ogovaranje, ko je koga, koji je ciji bivsi muz, ko koga vara, koga sto... Ma zaboli me.
A imamo samo jednu klupu u parkicu i tesko mi je stajat pa moram sjesti.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Ovo me podsjetilo i na mame koje nose frustracije svugdje sa sobom..

Recimo ja sam ona mama kojoj je super uredu ako se djeca zaprljaju, djeca su, istrazivaju, uče kroz igru, zaprljaju se, poderu hlače ili maicu. Ne opominjem ih i ne sputavanje. Doma ih ima presvučem.

I onda mi se kosa na glavi digne kad dođe gospođa i obuće djecu ko za svadbu i stalno opominje, nemoj tu blato je, pazi pokušat će novu maicu.

Ima i jedna gospođa s dvoje klinaca koja redovito u potpeticama dođe i polomi se čitava jureci za klincima..


I mame koje se nadmeću svojim privatnim uspjesima.
Ja sam diplomirala ekonomiju, ja sam pravo, ja sam inžinjere naftnog rudarstva, ja sam sociolog. I onda krenu o lovi i što sve sebi mogu priuštiti.

I onda mi para ide na uši jer mi je žao djece koja su to primorana slusat i žao mi je što će djeca počet doživljavati da je jedino uspjeh bitan za sreću. I da si bolji ako si uspješni od onog druge osobe.

Moj mali misli da mu je tatin posao igranje igrica na kompu. A da mama ne radi jer se brine za njega.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom