Pogledaj jedan post
Old 27.10.2015., 21:27   #10
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Ja sam jedna od ovih koja u prošlosti nikako nije htjela zatruditi, i trudnoća mi se činila gora od neke teške boleštare.
Ne karikiram.
Desila mi se nezgoda par puta, i otišla sam po tablete za dan posliej.
Tako da, oni koji neće, neće ostati trudni.
Sad pak, kad se borim sa neplodnošću, ove slučajnosti koje sam navela i koje je Torma opisala mi se čine kao čista znanstvena fantastika
Tako da, biologija nije egzaktna znanost, i svašta se događa.
Svi mi radimo greške, zaboravljamo, popustimo tu i tamo...ali evo kad si se i sama našla u toj situaciji, ipak si se zaštitila na kraju.
Ma ne čudi me to što ljudi ostaju trudni kad poduzmu sve ili bar jednu mjeru zaštite-pravilno. Čudi me što se previše parova opravdava tim "desilo se". Smatram da se ne bi trebali ikome opravdavati uopće, ali me malo zabrinjava širenje dezinformacija na taj način. Zbog toga me i ne čudi što žene u panici postavljaju stalno jedna te ista "jesam li trudna" pitanja, a ono dobile su mjesečnicu, imale su odnos 2 dan ciklusa i test je bio negativan. Tri puta.

Biologija jest egzaktna znanost, svašta što se događa moguće je znanstveno objasniti. Ljudsko tijelo je vrlo logičan, usklađen, kompleksan stroj. Naravno, neistražen do kraja, ali bilo bi dobro da ga malo proučimo. Ipak u njemu "stanujemo".
seagreen is offline  
Odgovori s citatom