Pogledaj jedan post
Old 17.01.2007., 00:16   #14
ja jako dugo imam problema s tim-a najveci je problem zato sto nikad ne znam kako ce mi crijeva reagirati-kad pojedem odredjenu namirnicu nekad bude okej,a nekad katastrofa...pms isto sve promijeni...hocu reci da nema nekog sistema...jako nepredvidivo...prije godinu dana sam zavrsila na hitnoj na zaraznom-jela sam neku tjesteninu i meso u menzi-ja cijelo popodne i vecer povracala,da ne idem u detalje,na hitnoj katastrofa,kad se mama cula sa doktorom mislila je da sam na pola mrtva sta joj je ovaj napricao kako sam izgledala...no,dobro sad.hocu reci-nikom drugom nije bilo lose!tako da meso vise ne jedem,nikad ga nisam ni preferirala,ne jedem jaja,kao mala sam bila alergicna na mlijeko,tako da laktozu ne mogu probavit-pa sam sad na sojinom mlijeku (preporucujem!)...istina da mogu i trebam jako puno jos toga mijenjat,ali skuzila sam da imam prilicno los odnos prema hrani-da ne duljim i ne opterecujem vas sa povijesti problema...
okej,kako zapocinjete dorucak?
ja sam bila kod refleksologa koji mi je preporucio prehranu po krvnim grupama (ja sam A) i kad sam mu rekla za svoj problem,rekao mi je da jos nije cuo da osobe A krvne grupe imaju iritabilni kolon...?uglavnom,rekao mi je da komadice ananasa pomijesam sa sojinim mlijekom-to sam jela preko ljeta i bilo mi je fino...sad nekako ne stignem,svako jutro trcim na faks (jos sad kako visim po forumu... )
sto ste jos promijenili?kakve promjene uocavate?sto ocekujete od sebe?
ja za pocetak,ocekujem da u novoj godini crijeva pokazu malo vise suradnje,inace cemo se posvadjat (kao da me sad slusaju )
no dobro...pisite...
ah,ovo je jebena terapija...
svima
crvenooka is offline  
Odgovori s citatom