Pogledaj jedan post
Old 26.04.2009., 01:08   #12
Magnet su koristili i Kinezi...a spominje se i u feng shui-u. Osobno se bavim radiestezijom par godina (onom koja mjeri zračenja <en.wikipedia.org/wiki/Earth_radiation> ,a ne onom kojom se liječi,prorica, traže nestale osobe....). Istina da ne djeluju sve zaštite kako treba,ali sam našao na terenu par koje su odlične...
Ljudi moji...pa ti proizvodi moraju imati kakav-takav certifikat, neku potvrdu ili garanciju da djeluju , ili bar da su eko proizvodi i da ne štete... a što se tiče informacija , pa bar danas u vrijeme interneta je lako doći do njih .

Što se tiče magnetnih deka ,certifikaciju radi Institut za bioelektromagnetizam i novu biologiju BION u Ljubljani ( www.bion.si ) .
Oni vrše istraživanja ( bio-polje ) i objavljuju rezultate na svojim stranicama ( http://www.bion.si/Nove_strani/Stori...redstavijo.htm) . Možete skinuti kompletno istraživanje za pojedini proizvod i ocjenu njegove kvalitete. Problem nastaje kad se ljudi sjete sami raditi zaštite , kupe magnete , stave ih u štep deku ili na kakvu spužvu i to dobro zacjene. Niti oni sami nemaju pojma da li to djeluje i kako se ponaša organizam kad se to koristi. Istraživanje na Bionu košta cca 5000 € , i oni uzmu novac bez obzira da li će proizvod dobiti certifikat ili ne. Imao sam priliku na terenu naići na par proizvoda koji su certificirani na Bion-u i stvarno imaju dobru zaštitu.

Druga vrsta zaštite koja djeluje je štep deka sa Ortho-magonima (posebna vrsta magneta , njemački izum) . Imate ih u svakoj apoteci u Njemačkoj i po priči stranaka jako su zadovoljni i samom magnetnom terapijom. U Njemačkoj ih je čak moguće dobiti na lječnički recept. Upišite u google orthomagon pa pogledajte. Naišao sam na jednu štep deku sa orthomagonima nekog proizvođača iz Njemačke ( Lowolf ) i stvarno je imala efekt zaštite od geopatogenih zračenja.

Treća vrsta zaštite na koju sam nailazio jesu madraci od medicinske pjene . Neznam niti sam na kom principu radi ,ali stvarno blokira ,odnosno preusmjerava zračenja. Treba paziti da li je to stvarno orginal(naime za ovakve madrace licencu imaju tek par proizvođača u svijetu , a samo vlasništvo izuma ima NASA ). U Europi ovu pjenu radi Eurofoam , a njihov kupac u Hrvatskoj je Eurospužva , a prodaju vrši Antiallergic . Za druge neznam. Dobra stvar kod ovih madraca je da su dobri za spavanje zbog pravilnog položaja kralježnice. Ovi madraci bi tebali biti oslobođeni PDV-a i trebali bi se moći koristiti kod povrata poreza jer spadaju u ortopedsko pomagalo.

Što se tiče zaštita sa bakrenom mrežom , ono što sam našao kod stranaka...niti jedan ne djeluje kao zaštita od geopatogenih zračenja( ili jako malo ),ali sam našao par proizvoda koji imaju super zaštitu od tehničkih zračenja.

Što se tiče Magnoflexa meni se pokazalo da ima osrednju zaštitu od geopatogenih zračenja,ali u Njemačkoj se pokazalo da ima jako dobru magnetnu terapiju.

Prirodni materijali koji štite od zračenja ( nažalost samo djelomično , zbog samog pojačanog zračenja usljed uništavanja ozonskog omotača i uništavanja same Zemlje) su vuna, slama, koža i bambus. Pa,nisu naši stari bili ludi kad su spavali na vuni i slami. Međutim, zračenja su sve jača i jača,i ove zaštite nisu kompletno rješenje.

Sve ostale vrste zaštita koje sam nalazio na terenu ( huh...svega i svačega) meni se nisu pokazale djelotvornim - bar što se tiče zaštite od geopatogenih zračenja . Tu ubrajam ploče za zaštitu, piramide , štokakvi privjesci, narukvice...

Mislim da je prvenstveno najbolje naći "čistu" zonu od zračenja , što ja nalazim u cca 40 % slučajeva. Tek kad ne postoji mogućnost nalaska tih zona,treba pribjegnuti kupovanju zaštita . Nažalost,same zaštite nisu tako jeftine ( od onih koje djeluju raspon cijena je od cca 4000 do 10 000 kn za bračni krevet, već u zavisnosti šta se kupuje). Ali je bolje i to nego da nastane ozbiljan zdravstveni problem. Često sam nailazio na ozbiljne zdravstvene probleme nastale od zračenja...ali za poboljšanje zdravlja je bilo kasno.

Još samo jedna stvar...
Što se tiče deka na struju istraživanja vani i moje iskustvo je pokazalo da djeluju jako štetno na organizam.


dario

Napomena: ovdje sam naveo samo zaštite koje sam imao prilike susresti na terenu, što ne znači da postoje i druge koje djeluju. Ja mogu stojati samo iza onoga u što sam se osobno uvjerio...
__________________
Posjetite moje stranice: PRODAJNE TAJNE ... stranice o prodaji i još puno toga

Zadnje uređivanje dario71 : 26.04.2009. at 01:18.
dario71 is offline  
Odgovori s citatom