Pogledaj jedan post
Old 21.01.2004., 04:03   #1
Unhappy Da li su vas roditelji tukli dok ste bili mali ili da li vi tucete svoju dijecu?

Tuca dijece to je nesto sto ja iz dna duse mrzim!!!

Mene kao dijete mozda bi se moglo ovako reci mene su tukli do moje 17 godine. Dobijala sam batina bila ja kriva, moj brat koji je 9 godina mladi, dijeca iz ulice, ili rodice i rodaci. Nikada se nisu upitali ko je kriv samo uberi sibu sama i to sto tanju, ubijaju me sa sibom od glave do pete dok nepukne, onda otvore ormar da izaberem kais, pa mlate sa njim dok se neupiskim u gacice i na pod. Onda moram da idem po krpu i da cistim to i iduci sat vremena da sijedim upisana u cosku. To je bila tuca moje mame, moj tata on je druga prica.

On me je tukao sa drvima dok mi nersakrvari leda i noge to je napravio kad sam imala 8godina nisam mogla raditi sport mijesec dana uciteljica je htijela da ga prijavi a ja sam je molila da necini to jer bi onda dobila duplo. Tada su mi noge od kukova do koljena bile u masnicama duzine 10cm i otvorene rane po 2cm krv lijeva, a batine sam dobile jer je moja rodica istresla teglu domaci krstavaca medu drva. Taj covijek udara rukom gdije stigne, kaisom, sibom, sto god mu se nade pri ruci, uhvati me za vrat i drzi zabijenu u zidu noge mi vise u zraku dok mi oci nepocrvene i vene mi na licu neiskoce, udarao me sakama u glavu dok ne panem u nesvijest, a to bi bilo od jedne sake, jos je trenirao box pa mozes misliti. Zadnji put me sakom zavalio kada sam imala 15 godina zato sto je slusao lazi neke dijece i njima vijerovao pa kad su me dijeca vidjela njemu su rekli da nisam ja kriva i on se onda izvinjava a ja bila u nesvijesti sat vremena. Sa 17 godina me isamarao i davio ono zabijena uzazid a njegova ruka meni oko vrata, a razlog je zato sto nisam mogla jesti.

Tata dok tuce nesmije se cuti ni dah, a za suze dobijem extra. Plakati mogu poslije.

Grozni su bili a nisu ni danas bolji, samo me ispravljau nikada nisu zadovoljni ja sam zensko i zato sam nula!!!Moj brat je mladi 9 godina navela sam to iznad, taj je samo jednom dobio preko guzice pljusku od mame i onda su se smijali, eto kako je to.

Ja sam rekla moje dijete nece znati sto znaci rijec batina. Ja i dan danas imam nocne more od tih njihovi tuca.

Neznam sto mislite na sve to dali ste kada dobili batine, ili ih dali nekome. Ja samo znam da sam dobijala kao neki zatvorenik koji je bio nenormalna ubojica a eto.

U ovoj drzavi ima abuse na bacanje, ali ako vidis nesto imas pravo da prijavis kao i u Austriji. A sto vrijedi, moj tata bi mene izmlatio extra za tu prijavu.

Koje lijepo sijecanje i dijetinjstvo vecinu svog zivota sam provela u masnicama i suzama osim kada sam bila kod bake, tada sam bila u raju!