Pogledaj jedan post
Old 30.09.2009., 22:55   #469
Quote:
luka lik kaže: Pogledaj post
Čusdno za komunista da podržva izgradnju vjerskog objekta
U Europi postoji sasvim dovoljan broj ljudi koji su u stanju provesti obnovu Europe problem je što se malđi naraštaji indoktriniraju kojekakvim floskuletinima o jednakosti i sličnim sranjima.
Nismo jednaki zar to nije jasno?
Muslimani su kontaminirali Bosdunu pa akmo je već kontaminirana neka ime je ali ja vjerujem u Europski nacionalizam.I SSSR je izgledao nepobijedivo pa se urušio u roku keks.
Kada Izraeloci napadnu Iran sve će se promijeniti
Ionako je ovaj val širenja islama počeo kao odjek američke reakcije koju je izazvao 11 rujan.
Ti očigledno ne razumiješ cjelokupnu suštinu.

Kao prvo, ne shvaćaš da je autohtono europsko stanovništvo na zalazu! To, doduše nije nešto što implicira da će netko zamijeniti Europljane u roku odmah, ali da je taj trend pokrenut, to je točno. Sam se uvjeri u projekcije broja europskog stanovništva do 2050. godine. Samo nas, Hrvata, biti će manje za cca 500 000. Pa ti vidi što ćeš onda...

Dalje, a tko to priča i veliča islam, tko zastupa tu njegovo širenje, misionarenje? Tko govori o Iranu i slično? Ja samo zastupam činjenicu da hrvatski državljani, stanovnici Rijeke i njene okolice, a kojih je prema popisu iz 2001. 9 029 duša, imaju pravo za svoj novac imati i svoj bogoštovni objekt baš kao što to je to pravo svojevremno priznato i još jednoj drugoj nekršćanskoj abrahamskoj vjeroispovijedi, onoj judaističkoj (riječka sinagoga, a postojala je i druga daleko veća koja je srušena za vrijeme Drugog svjetskog rata):

http://upload.wikimedia.org/wikipedi...ijeka_0608.jpg

Prema tome, ne radi se o nikavoj ekspanziji koju ti doživljavaš u svojem, od anglo-američkih medija istraumatiziranom, umu. Uostalom, papa Ivan Pavao 2. i Benedikt 16. su posjećivali džamije. I kakav je problem nastao? Nikakav. Ponavljam ti, radi se o neotuđivom pravu 9 029 hrvatskih državljana islamske vjeroispovijedi nastanjenih u Rijeci i okolici da imaju svoj objekt za slavljenje Svemogućeg. I tu svi komentari prestaju. Za priče o nekakvim zavjerama u smislu islamskog osvajanja Europe, obrati se ekipi koja plazi iz priča Davida Icke-a...

U konačnici, ja nisam nikakav komunist. Odakle ti takva notorna glupost?
flumen-day is offline