Pogledaj jedan post
Old 22.03.2010., 17:29   #52
Quote:
zelimguildwars kaže: Pogledaj post
PAzi ovo sta si jos pisala. PRvo pljujes kako je negativno sto neces nist postic na ffdiu ako nisi zatucani krscanin a onda u drugoj recenici pises da na faksu ima ma svacega, od katolika, pravoslavaca, muslimana, sekti: Hare Krishna, scijentologija, osoba koje zanimaju istocne religije...
MA tko bi rekao da ima takvih ljudi na studiju religijskih znanosti i filozofije? :SSSS
Totalno neocekivano !
Btw nisi spomenila prof Macana koji je svojevremeno bio i predsjednih drustva hrvatskih filozofa..
Faks je inace predobar, tvoj problem je sto si totalno fulala smjer koji te zanima, trebala si upisati strojarstvo..
Mozes li reci po cemu je FFDI "Predobar"

JA sam rekla zbog cega je katastrofalan, pitaj to koga fgod sretnes sa prethode 2,3,4,5,6, ili neke jos starije generacije?

A da ima ulizica i smeca medu studentima, vidim po tebi, branis nesto sto je nesuvislo. Budes vidjela kada budes polagala Kutlesu, Filozofija znanosti, kada ni 7,8 stranica tocnih odgovora nisu dosta za 2, a samo 5 ili 4 pitanja. Jer eto on voli biti u sredistu pozornosti, da studenti dolaze na konzultacije, hodocaste.

Nakon sto zavrsis studij, za vrijem blagdana studenti primaju pozive na zornice, svi imaju svoju zupu, koji zele ici, jos gore ici

Sto kazes na to da teolozi lakse prolaze, d aimaju diplome srednih skola, tipa automehanicar, stolar, i dodu iz neke zabiti, i bez problema diplomiraju, jer su svecenici u manjini

Cak i profesor Macan Mrzi Sestaka, jer je kreten, i rekao mu je jednom, pa ni ti nista nisi logiku zna, pustio sam te

Zacrevnio s ei otisao Sestak

Cinjenica da stufij ima sektaski koncept, cjelodnevni boravak, dolasci nakon tudija, okupljanja, skupljanja, domjenci, dodi i zauvijek ostajes gore , ustani se pod sestakovim satom i odi na WC, ako mu nisi miljenik gledat ce te svih 10 metara od tvog sjedala do vrata, i poslije mahnuti glavom, da i mi svi mislimo kako je on neodgovoran.

Na suvremenoj filozofiji, nam pokazivao slike filozofa, kako izgleda Kierkegaard, Hegel, svi isto izgledaju, crno bijela slika, rascupni u odijelima, kao da je bito, jel na slici znamo raspoznati filozofa, pa pitanja sa godinama: koje je godine Kant diplomirao, kad je napisao krtiku cistog uma???????????????????? please

Ti si mi samo dao/la proturjecje na moje rijeci, a nista nisirekla zbog cega je dobar, rekla si da spusti skolarinu, spusti ako imas 4,5 za 1000 kn. Vjerojatno sada pustaju, nema uvjeta ocito, jer ionako znaju da studenti nikada il veoma rijetko budu radili u struci, jedina koja radi u struci je knjiznicarka

Doktorski studij na FFDi, kopija predidplomskog, samo promijene naziv predmeta, a opet se isto uci.
Nista prosireno. Na 1 godini metafizika na phd specjalna pitanja iz metafizike.

Nastoj reci sve ono sto je dobro na FFDI, iz tvoje perspektive? Ako mozes.........

Uveli su msjer latinski jezik, boohoo

Macan je bio predsjedinik, Bozanic je kardinal, covjek ne zna svoj jezik, Europcani, i slicno, govori kao da je u Albaniji roden, sadasnji papa ni izbliza nije dobar kao pokojni IPII.
Barem kod nas predsjednistvo ili neka vrhunska titula ne znaci nuzno sazluzenost i kvalitetu.


Jedino s cim se slazem je vanjska orjentiraost, ali kakav je to studij, koji prvo e osigura kvalitetu karijere u svojoj drzavi, a tek onda siri grane u inozemstvo.Znac svi stufenti FFDI moraju ici u Austriju, da bi uspjel, mogla sam i nao nsrednje ici, radial bi u nekom austrjskom tajnistvu bez problema

KAd sam rekla iam svacega na ffdi, mislila na studete ne na profesore, kao profesor moras biti usko povezan sa katolickom crkvom, osim ako ne predajes islam, judaizam, i Jezic je katolik, samo on jako simpatzira ist. relig.

Zadnje uređivanje ffdi : 22.03.2010. at 17:43.
ffdi is offline  
Odgovori s citatom