Tema: Capriolo
Pogledaj jedan post
Old 15.07.2009., 17:21   #19
Tonci, ajd se ne reklamiraj. Imas jedan jedini post na forumu i to ovaj gdje dizes capriolo u nebo. Jos da imas neki zbilja dobar proizvod ili da znas sto pricas ne bi ti nis rekao al ovako cu se posrat po tom tvom capriolu koliko god mogu.

Prvo cu zapocet citatom sa newsa da se vidi sto je capriolo: "Ovo sve dolazi u kontejnerima iz kine pa se prevozi u srbiju gdje skupina
ljudi u jednm malom gradicu to sve sastavlja,vidio sam kako precizno i pedantno to sve rade,ali navoze te velike kutije traktorima pa im stalno
ispadaju i lome se, padaju u blato... budem objavio par slika poslije.. "

Ajmo dalje. Prva i najbitnija stvar kod kupnje bicikla je OKVIR. On je taj koji diktira kakav će osjećaj biti na nekom biciklu i koliko će cijela voznja biti gust. Na cijelom webu od capriola ja nisam vidio da se ijedan bicikl proizvodi u drugim velicinama osim 19", 21" i poneki model u 23". To je za ljude od recimo 180 do 190cm. A sto je sa nizima od toga? Gdje su manji okviri???

Ljudi ne padajte na tu spiku o dijelovima, ako ti neki dio ne pase, zamijenis ga bez problema, ali okvir ostaje kao baza i ako on nije dobar mos imat cudo od dijelovai opet to nije to.

Ono malo geometrija sto se spominje ne navodi nabitniju dimenziju - ETT.

Cetvrto, tezina bicikla i cvrstina nemaju veze jedno s drugim. Tu spiku "tezi bajk sigurno nece puknut" si mos nabit tamo gdje sunce nikad ne sja.

Peto, ne znam jel ih itko u hr. prodaje osim onih lopova u osijeku koji su htjeli za 15000kn podvalit tzv. capriolo koji je hrpa besmisleno nabacanih dijelova na giant okvir i jos su to reklamirali kao hrvatski proizvod. Nakon sto su se svi posrali po njima, snizili cijenu na nekih 9000kn, a bajk realno vrijedi oko 4500.

Sesto, ne zazivaj u ovaj thread cannondale od 7.5 kila, to je svijet za sebe.

U ponudi na webu vidim mozda 3-4 skuplja modela sa boljim dijelovima, ali i za svaki od njih moze se nac konkurent sa skoro uvijek boljim dijelovima i pedigreom.

Ovi jeftini caprioli do 2 soma su jad i bijeda.
zamorac is offline  
Odgovori s citatom