Pogledaj jedan post
Old 09.06.2012., 17:30   #10
Quote:
Carla Bruni kaže: Pogledaj post
Ma neeee, morala bih platiti sve doprinose državi, naravno i prijaviti je tako da bi ta licencirana imala veću plaću od mene,
Licencirana ili ne, imo bilo bi sasvim normalno da zena za svojih osam dati posla zaradi pristojnu placu. Dakle neku ovdje prosjecnu, ili nesto ispod prosjeka ...recimo 3.500-4.500kn.
Naravno, kod nas ljudi nemaju novaca za platiti takvo sto, a onih koji to zele raditit za puno manje isto tako ima...pa je jasno da to ne treba adekvatno platiti kao neki drugi posao od 8 sati...
Ako se nadje neka zena kojoj je to ok, ili studentica...svi sretni i zadovoljni...iako, vjerujem da vecina onih koji uslugu koriste ne bi isti taj posao radili za 2-2,5 tisuce kuna za cijeli mjesec, osim u nuzdi.
Naravno, ako se na to gleda kao ...nis ne radi, samo malo povremeno pogleda sto bebac radi...i tih 2.500 je pervise, ali ako se stvarno trudi i odgaja moje dijete bilo bi (kad bi netko to mogao platiti) ok da dobije adekvatnu (prosjecnu) placu za to...kao i drugi koji rade cijeli mjesec...tim vise sto se kvalitetno brine za "moje" dijete.
kajpa is offline  
Odgovori s citatom