Pogledaj jedan post
Old 01.12.2011., 17:22   #5
Quote:
rainbowhunter kaže: Pogledaj post
Imaš upalu tetiva,isto tako je i meni bilo s rukom. Imobiliziraj ju elastičnim zavojem i štedi maksimalno. Jel se puno koristiš mišem? Oporavak je dug,neki preporučuju fizikalne terapije,neki vele da niš ne pomažu. Meni je prošlo samo od sebe,ali uz maksimalnu poštedu.Preko noći skidaj zavoj,inače nosi ga od jutra dok ne ideš spavati.
Pa u slobodno vrijeme kad mogu koristim se mišem ali desnom rukom, nisam lijevak, hvala na savjetu...

Quote:
BlueWhale kaže: Pogledaj post
Malo pobliže opiši koji te dio ruke boli, jeli ispod lakta, iznad lakta? Koji prsti ti trnu točno? Boli li te vrat? Čime se baviš?
Dio ruke koji me boli jest na predjelu onog mišića iznad lakta s vanjske strane, biceps (ispricavam se sto napisah triceps prosli put), kao i predio ruke izmedju šake i lakta ali pobliže šaci, onaj malo iznad gdje npr. osoba stavi sat (ne nosim sat samo kazem )... sto se tice prstiju, to je rijeđe da trnu ali na trenutke zatrnu malo, najvise srednji prst i nesto manje kažiprst, vrat me uopce ne boli... a bavim se time da dovrsavam zadnju godinu studija i radim glede faksa (svog odjela) nesto, nikakav fizicki napor.

Znaci boli me najvise tu gdje pise na ovoj slici biceps brachii



Te na podruciju ruke gdje ovdje na slici pise capri ulnaris, flexor capri ulnaris i digitorum ali sa one druge strane od toga, s "vanjske" strane, pa sad ne znam jesu to isti misici ka tu na slici jer je ovo sa ove "unutarnje" strane koliko vidim.


Zadnje uređivanje Dragon007 : 01.12.2011. at 17:40.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom