Tema: Vegeta i MNG
Pogledaj jedan post
Old 03.07.2007., 21:04   #3
martinn
ja ne koristim smajliće, ali bio bi to ne jedan već barem 5 palaca GORE
ni ja ne znam zašto ljudi koriste vegetu (u daljnjem tekstu V) ili kako god da se zvali pripravci sličnog tipa, tj. sastojaka. moj stav (to nije mišljenje) je da nitko tko za sebe tvrdi ili samo misli da zna kuhati NE SMiJE upotrebljavati takove pripravke, jer na taj način, osim što su, kako si ti napisao vrlo štetni, sva jela imaju ISTI okus. ako pročitaš sastav, vidiš da kod pripravljanja mesa uporabom povrća, i začina prema vlastitoj želji i procjeni, V nije potrebna. suvišna je čak.
ako pripremaš jela od povrća, sa V im ubiješ njihov okus, jer i cvjetaća i blitva jedino "smrde" na V.
jedino gdje mogu opravdati njezinu uporabu, nažalost jest veliko siromaštvo, kad nemaš novaca ni za običnu juneću kost, jednu mrkvu, peršin i sol pa u vodu sukneš žlicu V i čini ti se da imaš juhu od mesa. to je to.
u svim ostalim situacijama ona je balast.
recepti koji se pojavljuju na web stranicam, u novinama , tv i drugdje su puni savjeta za uporabu V, jer to su na kraju krajeva sponzorirane emisije i cilj jest upravo taj proizvod reklamirati
chateauxdeif is offline  
Odgovori s citatom