Pogledaj jedan post
Old 19.10.2009., 18:38   #13
Quote:
todaytonight kaže: Pogledaj post
nego, gdje je HR zakon
uu, pa tko se to poziva na zakon?

Quote:
todaytonight kaže: Pogledaj post
kako itko moze oficijelno propovijedati "o Demonu Marije" u sredini gdje je Ona Svetinja!
Tko je spomenuo demona? I šta bi trebalo? da zakon štiti dogmu i hapsi one koji se ne slažu sa mišljenjem većine?

Quote:
todaytonight kaže: Pogledaj post
nek privatno i u svoje ime misli sto mu je volja - ali kako moze ici okolo i propovijedati mrznju! Za takovo sto bi ga ovdje pozvali na obavijesni razgovor! u ime mira, tolerancije i snosljivosti!
Onaj tko nije čitao tvoje postove ovih dana, a čitajući ovo što si sada napisala, pomislio bi da se i ti zalažeš za iste vrijednosti (mir, toleranciju, snošljivost) A koliko ti istinksi doprinosiš tim vrijednostima sa svojim pisanjem na ovom forumu i sa potpisom u kojemu su slike pokrivenih majmunica?

Ti muslimane smatraš:
Quote:
todaytonight kaže: Pogledaj post
- isključivima i ograničenima
- zakinutima za mnoge stvari
- drogiranima do iskljucenosti zdravoga razuma.
- brainwashed
- i nadasve opasnima
- i oni ce kao dobri zombiji u potpunom predanju i bez razmisljanja poslusati-
Za islam kažeš (naravno neistinito i tendenciozno):
Quote:
todaytonight kaže: Pogledaj post
tagwaa odnosno kuranska varijanta Mojsijevog zakona - lijepo kaze da se bude gostoljubiv i sladak sa svima i da im se po/kaze 'tko je bog' - pa da im se glava sijece tek onda ako ne priznaju 'toga boga'
I ja te na to pitam otkud ti to, ničim ne dokumentiraš, ali zato nastavljaš (također neistinito i tendenciozno) da je muslimanski credo: 'kad voljem, voljem ...' (a kad ne voljem koljem)", što si kasnije i dodatno potvrdila riječima "da, ali samo ti to smiješ napisati". Ispadoše svi muslimani koljači, a glupo je da ti se objašnjava da ima vjernika koji ni muhi neće napakostiti a kamo li čovjeku. Meni je žao što tako postupaš, ali se barem nemoj pozivati na zakonitost i toleranciju.. jer, kada ti pričaš o toleranciji i miru, znajući šta sve pišeš na forumu.. to mi bude kao da Jack Trobosjek priča o porađanju žena. Trebaš to mijenjati todaytonight, pusti Vavija i stranice na kojima te napajaju negativnom energijom. Pozdrav.
Shady is offline  
Odgovori s citatom