Pogledaj jedan post
Old 12.11.2012., 15:24   #66
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Koliko ljudi imaš u kućanstvu da pereš veš svaki dan? Onak' ozbiljno? Jednom tjedno je neka normala kad radiš i nosiš odjeću, nakupi se. Ali otkud ti veša za svaki dan?
U mašini sam počela prati sportske grudnjake, ove ostale nema šanse ni uz kugle za pranje ni ništa. Jednom mi je mama uzela i oprala u mašini i to se primjetilo, žica se izobličila.
manje-vise svaki dan. tu i tamo preskocim dan-dva.

dvoje nas je. s tim da onaj moj ima divovske bokserice. ja ih zovem ''suknjice''.

meni jednom tjedno nije normala, to je valjda normala za one koji mijenjaju ves manje od mene. jbg, znam da svatko ima svoj ritam, ali ako je vama masina tjedno normala, kad onda perete gace, rucnike, krpe, posteljinu i opcenito stvari koje se uglavnom ne peru s majicama i hlacama? i gdje sve to drzite uz onu ''normalnu'' robu?

evo, meni je nekidan sportska torbica pala na mokar plocnik. normalno da sam je bacila u masinu i zaboli me ako vrti poluprazna. to je vec jedna masina.
ako se ubijem na biciklu ili u sumi (dakle, uznojim se i uprljam), onda cu sa sebe staviti prati hlace, carape, gace, kapu/maramu i ono sto nosim gore (cesto vise slojeva). draze mi je to oprati isti dan nego da to cuvam tako znojno i blatnjavo. eventualno jos malo pustim kapu i vjetrovku. ne napunim uvijek cijelu masinu, nisam od onih koji nakrcaju bubanj. bubanj ne valja puniti do vrha, masina bolje opere ako se pusti malo lufta.
pa sam jucer bila na kavi u zadimljenom prostoru. dosla doma, smrdi roba. nepusac sam i smeta mi. sve bacila u masinu.

i ja recikliram odjecu, ali ne toliko da mi treba samo masina tjedno.
zimi su tu deblji i veci komadi, ljeti se vise znojimo, a perem i zbog alergije na pelud...
ako sjedim u javnom prijevozu, obavezno bacam hlace u pranje, bolje se osjecam jer mi se gadi reciklirati. kad mi ne bi bilo vruce, tko zna, mozda bih preko nosila hlace za autobus, kao sheldon. http://www.youtube.com/watch?v=Ak9Z1Iz7T-o

kvalitetan grudnjak (triumph, schiesser, skiny...) mi se zaista n-i-k-a-d nije izoblicio u masini. pa cak ni vecina jeftinijih. zice mi ne ispadaju. jedino sto se izoblicilo je bio onaj neki urban republic iz magme za pedeset kuna. grudnjak se zastiti vrecicom ili kuglom i ne stavis centrifugu na bijesnih 1400 okretaja i iskuhavanje. moja mama kaze da se njoj izoblicuju i da ih pere samo na ruke, ali ona grudnjake najcesce kupi u kineskom ducanu.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom