Tema: Jarac
Pogledaj jedan post
Old 02.03.2013., 11:31   #52
Quote:
kockastonatufne kaže: Pogledaj post
Uvažavam tvoje mišljenje ali se ne slažem ni sa čim

Identične stavove sam čula od muških Jarčeva (s istima se slažem k'o ulje s vodom i klasičan je metod samoobmane "nisam ranjiv, mnogo sam iskusan, i totalno sam cool" (da se razumemo, isto to sam i ja radila ). Iskusan čovek, s jasnim osećajem samovrednosti, nema potrebu da ide okolo i to ističe i ubeđuje druge da je doista takav .

Viš, kod mene je drugačije, vrlo sam neiskusna, ali to vidim kao veliki potencijal da sazrem. Ono, kad je čovek zreo i iskusan, nema kud više da raste

A joj, čoveče, pa ti si, kao Jarac, u dva posta to uradio nekoliko puta. Onaj deo gde me pitaš da li sam ikad proučavala psihologiju i istoriju , pa onda i ovo "Hajde pogledaj na astro.com koja je prva i glavna osobina koja se prepisuje JArcu,pa ces da vidis da je Pride na prvom mjestu". Fazon, obraćaš mi se ko detetu koje osnove nije savladalo . Nije maliciozno, ali je dosadno, džangrizavo i gleda na ljude s visoka. A pre svega je puno unutrašnje nesigurnosti
Naravno da se ne slazes ni sa cim jer zivis od "stereotipa" vezanih za znak Jarca koji nemaju veze sa stvarnim primjerima iz zivota i sa stvarnom prirodom ovoga znaka.
Naravno da "mentalno" ne zivis zivot jednoga Jarca(iako ti je Sunce tamo) jer ti se Merkur nalazi u Strijelcu pa na te stvari glledas malo drugacije(i na samu sebe) ili zbog tog tako "jakog"Merkura na ovaj nacin posmatras stvari.
3 put cu da ti napisem da ti se prica ne svodi na psihoanalizu osoba rodjenih u znaku Jarca(jer nemas dovoljno iskustva u zivotu,svako nase iskustvo je nasa istorija) pa se "tvrdokorno" drzis stereotipa koji nemaju veze sa sustinom.
Ja ti opet kazem da se Sujeta veze za znakove vezane sa jakim Suncem odnosno sa onima kojima je Sunce u slabom "dostojanstvu".Vec sam gore iznad opisao zasto i na koji nacin.Razgovarao sam u zivotu sa mnogim astrolozima koji ovu materiju poznaju mnogo bolje od tebe i apsolutno sam siguran u ovo sto govorim.A ti nastavi i dalje da na astrologiju gledas na nacin da "prepisujes" stereotipna misljenja raznih kvazi "astrologa" koji su na isti nacin to radili sa onima prije njihSta da ti kazem nego i dalje misli kako zelis.
I ja se tebi obracam kao "djetetu" a ti si se onoj Ovnici obratila kao da u njoj vidis "Alisu u zemlji cuda" ti si u toj prici veliki "mislilac" koji sve zna,a li samo joj nisi rekla da se svo tvoje znanje o astrologiji,ali i o zivotu svodi na stereotipe.
Facies is offline  
Odgovori s citatom