Pogledaj jedan post
Old 20.06.2003., 01:54   #9
Koko jel bi htjela prestati dojiti i da ona ne trazi tako cesto?
Ako ona to toliko trazi mislim da joj onda u ovom razdoblju treba puno mamine blizine i paznje. Na tebi je sta ces i kako uraditi ali vjeruj mi to vrijeme ce proci. To ti govorim zato sto mislim da bi bilo steta prekinuti dojenje samo radi te jedne faze. A da probas ne ukinuti potpuno nego samo smanjiti do broja podoja koji za tebe osobno ne bi bili problem. Recimo odvuces joj paznju od jednog ili dva dnevna podoja za koje mislis da su njoj najmanje bitni. Ne vidim zasto bi joj uvodila adaptirana mlijeka jer ona tako i tako ne treba vise od dva do tri mlijecna obroka sto se tice nutricionisticke vrijednosti, tako da cak i ako smanjis dojenje ne trebas uvoditi nista drugo.
Inace, budi sretna sto nece dude ni flase. Osim sto je super za zube, puno bolje ce razvijati misice lica i vilicu dojenjem, nego dudom naprimjer
Puno srece tebi i tvojoj djevojcici i ne zaboravi na vaznost osluskivanja njezinih potreba. Ocito joj jako puno nedostajes dok si na poslu, pa vikendom trazi dodatnju paznju i mazenje. Ja joj to ne bi uskracivala.
newage is offline  
Odgovori s citatom