Pogledaj jedan post
Old 27.09.2015., 11:12   #19
Quote:
lunarna kaže: Pogledaj post
...ovisnost o kupovanju i želja za minimalizmom

Imate li problema s gore navedenim? Silno želim mali pregledan ormar, par pari cipela i nešto sitno kozmetike, a navlačim se sa gomilom stvari. Jednostavno ne mogu baciti nešto na što sam potrošila novac, iako to više nikad neću obući, a kad vidim nešto u trgovini, jednostavno to moram imati ili će valjda smak svijeta. I ne govorimo o komadima od 50-60 kn, već ono, malo veće cifre. Sad će zima, a ja imam 10 kaputa i više od 20 pari čizama, znam da ih ne ću sve nositi ove zime, ali da se moram riješiti nečega, ne mogu. O kozmetici, parfemima i bižuteriji neću ni pričati. Kako kod vas?
nemam vise... prije dok sam si to mogla priustit harala sam trgovinama po svabiji kao nespasena u doba rasprodaja, nije bilo dana da se nisam iz grada vratila sa nekom sitnicom... majice po 2-3 eura, puloveri i veste po 5, da sad ne nabrajam... cak i ne toliko za sebe vec npr za sestre - jao vidi ovu majicu, kako bi dobro izgledala na sestri

sad vise uopce ne kupujem, zadnji put kad sam nesto kupila je bilo prije pola godine - dvoje traperica i jednu bluzu (jer sam morala u svatove)... ne treba mi brdo obuce, cizme imam samo jedne jedine... gledam da kupim kvalitetno (npr rieker sto se tice obuce)

ono sto "gomilam" su prehrambene namirnice, ali samo one koje mogu prezivit duze vrijeme, tipa moja omiljena tjestenina kad je skinu sa 1,50 na 0,59€, brasno i sl sitnice... a i to ne sad ne znam koliko previse jer meni samoj ne treba puno

:fof: :z(m)k:

ono cega imam puno su kuharice, imam garant 20-30 komada, iako za cijelog zivota necu to uspjet sve skuhat, al eto, nek su one tu, velike su, lijepe i bile su jeftine :knjige su vjecne:
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom