Pogledaj jedan post
Old 10.02.2017., 13:26   #80
Quote:
ChienSaintHuber kaže: Pogledaj post
Ja sam generacija po godinama na prijelazu iz 30tih u 40te i dosta "mojih" se razvodi. Kad pobrojim od nas 9 frendica samo nas 3 smo još u braku. 4 su razvedene, jedna u postupku a jedna samo što nije predala papire. To je sve većinom ekipa koja se nakon faksa ženila u roku 2 godine (znači bar 10 godina braka). Nitko od njih nije odustao odmah ili jer mu se sprdnulo, jer nema leptirića i slična sranja koja forumaši znaju "nabrajati" ženama kao razlog razvoda. To su stvarno odnosi u kojima više nema partnerske ljubavi, samo cimerski odnosi. Statistika kaže da prosječno trajanje braka prije razvoda je 14 godina za RH i ta brojka sa slabijim varijacijama je ista od 2000-2014 (http://www.dzs.hr/Hrv_Eng/publication/2015/SI-1542.pdf - stranica 24). Dakle to pobija uvriježeno forumsko mišljenje kako se ljudi razvode pri prvoj prepreci ili prvom sranju jer im se ne da truditi ili su nepromišljeno "uletili" u brak.
Prije se radi o odnosima koji ne štimaju dugi niz godina....
Tj ne štimaju od samog početka jer se temelje na formi(pohoti i/ili ekonomskim interesima) i hrpi projekcija.
blort is offline