Pogledaj jedan post
Old 25.04.2017., 19:35   #521
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Dobitak na lotu:

tranzitni Mars iz 2. kuće kvadrat na vl. 5. Sunce u 11.
tranzitni Jupiter trigon na vl. 11. Uran u 2.
i tranz. Ju kvadrat Venera

Tu su natalno dobro povezana polja 2.,5., i 11.
Vl. 5. u 11.
vl. 11. u 2.
vl. 2. kvadrat vl. 11.
I sam Mars je u 11, u trigonu na vl. 11.

On često dobiva.
Meni je vladar 2.u 11.polju.
Vladar 8. u 5.polju(uran)-lova od drugih.Taj isti uran u 5.polju polju radi konjukciju na saturn(koji je opet vladar 8.)-saturn blokada,a dalje ću napisati zašto.
Vladar 5.polja mi je u 11.polju(mars).

Uredno mi se tokom života(radi stelijuma u 11.polju koje je umetnuto i ima dispozitora merkura-um)događa da ne uplatim a dobijem intuitivnu potvrdu da to napravim-kada smo kod igra na sreću.
Rezultat?...dva puta sam pogodio 6 na 7/39 a da nisam uplatio i vidio brojeve koji su izašli od toga kola.
Uredno mi se događa i sa online klađenjem-zaboravim uplatiti parove,idući dan pogledam rezultate i naravno pogodim....uvijek se radi o velikim iznosima jer se volim igrati na veliku lovu.

Kod online klađenja obožavam igrati na puno parova odjednom,zato i uvijek izgubim!Ali fascinira me činjenica da me konstantno zajebe po jedan ili dva para.
Kladim se iz zabave-dispozitor petog polja jupiter na MCu u ovnu i radi umne stimulacije-vladar 5.polja mars u blizancu....stoga ne čudi da me kod kockanja više privlaći samo "mozganje"nego orjentacija na dobitak.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom