Pogledaj jedan post
Old 17.08.2017., 23:38   #73
Quote:
Robert31 kaže: Pogledaj post
A njihov tata je bio ok prema njima iako ponekad histeričan , jer mu je to inače glavna osobina. Nije ih tukao ni tlačio...kad ga ne bi slušali ( a mene uglavnom bi) bi im prijetio s "materom kad dođe kući a sad njega zajebavaju".
On je omalovazavao njih i tebe, oni su preuzeli obrazac ponasanja, automatski te omalovazavaju.

Mozda da ih u psihologa odvedes, puno toga ce oni moci ispricati psihologu sami o sebi, ovo kakvi su oni je rijesivo, ali ti nisi svemoguca, ne mozes ih ti savjetovati, ovdje treba neko treci koji je van cijele price uskociti i saslusati ih.
Djeca su mozda tjeskobna, depresivna (iako ne izgledaju tako).

Gore ce biti ako se ignorira problem i gleda na sve "ah sad su moji dobri, ma gle od frendice djeca kakva su grozna, uh moji su se smirili"
i kao problem rijesen. i onda otvoris temu o frendicinoj djeci i usput svoje spomenes. tvoj problem nije rijesen....
Oni danas sutra mogu omalovazati svoju partnericu automatski, imat negativnu sliku o svijetu, o zenama, o braku itd.

Al ta tvoja frendica, ona definitivno treba psihoterapiju, pa zena je bankomat bivsem koji okolo jase po ljubavnicama, umjesto da od tih para ulaze u sebe i djecu ili nesto novo, jos trci oko njega, pa kako da ju njena djeca postuju?????????????
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom