Pogledaj jedan post
Old 04.10.2017., 18:28   #28
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
https://m.youtube.com/watch?v=tuKwz0MEawI
Da se radi o sektizmu a ne dokazima verificiranoj znanosti lako je ustanoviti svakome tko malo dublje zagrebe.
Većinu tih gluposti kopirali su iz kabalističke sekte.
Na videu možete vidjeti kako zecopasov idol "hard core" "znanstvenik", Mićo Kaki, hvali kabalu.
Sve su to šamani sa potvrdama kraljice engleske u skupim odjelima, plaćeni da navuku ateiste.
stvarno nista ne znam o "kabalistickim sektama", ali znam da ti ne mozes nista razumjeti.
meni je jasno da kad vidis ovo sto je saugaro stavio da ne mozs to shvatiti jer ti "zivis na ravnoj zemlji pod kupolom". interesira me gdje se nalazi tocka dodira kupole i plohe ravne zemlje?
također ne znam zasto ti "mislis" da je mico kaku moji idol, dapace nije da mi je nesto posebno. sto se nisi psihicki razvio i jos imas potrebu za idolima?
iz tvojih postova je ocito da nisi bas mentalno "evoluirao", jer gle, kad netko pise o Marsu zvijezdi, da je napravio perpetuum mobile, ne kuzi kako se otvaraju/zatvaraju vrata lifta...to puno govori o njegovom "znanju".
onaj link koji pokazuje da djeca 5-tog razreda imaju mogucnost razumjevanja i racunanja visine Sunca je isto neka "kabalisticka sekta"?
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Odgovori s citatom