Pogledaj jedan post
Old 08.10.2017., 10:08   #37
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Kad se radi o tvojoj " znanosti" to je istina, bojim se da ni uz pomoć najjačih supstanci ne bih poput tebe to mogao "shvatiti", ali ti " možeš", očito si "talentovan".
u odnosu na tebe, mogao bih reci da su svi ovdje "talentovani"...recimo, samo ti zivis na ravnoj zemlji
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Ne samo ja, nego svi ljudi, potvrđeno brojnim dokazima.
ma naravno, sve prsti dokazima kako je zemlja ravna ploca, ali eto "zli znanstvenici", "zle multinacionalne kompanije" i ini ne dozvoljavaju da "istina" prodre...na svu "srecu" postoje ovakvi kao ti koji sire "istinu"
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Negdje na zemlji. Kad dozvole istraživanje anktartike neovisnim istraživačima saznat će mo gdje, a možda i nećemo, možda Bogu prije toga pukne film i istrijebi dvije trećine " čovječanstva" kako je i najavio.
aha, znaci tocka dodira je negdje na anktartici. kako znas ako je zabranjeno istrazivanje? mozda je negdje u ekvatorijalnom podrucju.
ne znam koja je namjera boga, ali me zanima kako ce nas istrijebiti? pustit ce vodu koja je iznad kupole koja je iznad ravne zemlje? imas li ti ikakve privilegije kod njega ili ces i ti biti istrebljen?
i zasto bi nas bog istrijebio, zasto bi mu "puknuo film"? zar on nije susto dobro?

Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Nemam ja potrebu, nego si ga ti citirao da bi nešto dokazao.
znaci, ako nekog citiras onda ti je on idol?
vise ne znam gdje je taj citat, ne sjecam se o cemu se radilo, ali ako mi das link pojasnit cu ti na sto se odnosilo.
inace, mico kaku je samoreklamer, covjek zeli biti popularan i zaraditi lovu.
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post

Ne znam kad si sanjao to o liftu ali svakako mogu dokazati da Mars nije leteća kamendura.
ma ti svasta mozes "dokazati". s obzirom na kolicinu tvojeg neznanja sve je moguce, pa tako i to da je Mars zvijezda.
ali evo, daj nam neke cinjenice koje "dokazuju" tvoju tvrdnju.
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Kut sunca nije isto što i udaljenost, ti kao " obučen" svat na wikipediji bi to trebao znati.
hajde polagano pocni s onim sto je astrobobo stavio, uzmi papir olovku i probaj jos jednom napraviti ono sto rade djeca u 5-tom razredu osnovne skole...
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama

Zadnje uređivanje zecopas : 08.10.2017. at 10:18.
zecopas is offline  
Odgovori s citatom