Pogledaj jedan post
Old 08.01.2009., 21:14   #15
naravno da se ide vani, lani u Milan i nesto malo oko Firence, ove godine se kupovalo uglavnom na netu tako da nije bilo potrebe, ponuda jeans-a online je vise no ok ako se zna di kupit, za skuplje stvari dobro je imat nekoga u susjedstvu zbog davanja, redovito kad idem kroz austriju navratim u Bratislavu di su mi rodjaci i pokupim neke stvari

mene isto nervira obilazenje ducana tako da mi online shopping najdrazi, ali opet ovisi sta se kupuje, jeans je ok ako znas velicinu i kroj otprilike, od nekih 10+ pari rebatinka kupljenih na netu svake su mi odgovarale savrseno, poloveri i kratke majice isto, dok je ekspedicija kupovanja koznjaka i nekoliko kosulja zavrsila neslavno, sricom pa su uzeli nazad sve

levisice su u USA sigurno kvalitetnije ali mislim da je neisplativo na netu uzimat, prvo jer se stvarno ne zna ko pije a ko placa u vidu krivotvorina, drugo odnos cijena/postarine zna bit i 1:1

isplati se kupovat Diesel, Seven Jeans, Rock&Republic, jer za nekih 100€ sa postarinom dobijes super hlace, koje takodjer ne nosi svaki drugi klinac u gradu
naravno i tu je potrebna velika paznja u vidu fake-ova
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom