Pogledaj jedan post
Old 18.02.2011., 12:51   #55
Quote:
a1exa kaže: Pogledaj post
Evo i ja bi molila za odgovor.
Moje zanima poslovna strana, imam dosta specifično zanimanje (mogu na PM napisat ako je potrebno), završavam fakultet i sljedeće godine bih trebala diplomirati. Htjela bi vani radit i zanima me kakve su mi šanse za to? Radila bi i ovdje naravno ali ono kako je kriza baš se ne zapošljava.
Počela sam se sve više interesirati, istražujem, šaljem upite i mejlove oko toga, gledam i dodatno da se obrazujem preko raznih intenship programa.
pa eto ako netko stigne, zahvaljujem puno i šaljem jedan

http://tinypic.com/view.php?pic=107kiyt&s=4
Daklem - osnovna kombinacija je blizanac/strijelac/rak. Na ASC je Jupiter koji je prirodni vladar 9. polja u konjunkciji s Uranom...ovo je i silna potreba za ekspanzijom ali i prirodna pozitiva i prirodni optimizam kojim zrači ovakva osobnost. No ono što je jako važno naglasiti za ovakvu osobnost jest da u njoj ljudi prepoznaju "nešto esencijalno dobro" i to je njeno najveće blago u životu koje ima.

Quote:
Htjela bi vani radit i zanima me kakve su mi šanse za to?
U ovakvoj kombinaciji osobi se u životu pružaju brojne prilike za razvoj i širenje vlastitih horizonata i vlastite spoznaje, tj, prilike koje nude potencijal za razvoj u pozitivnom smislu. Budući da je Jupiter prirodni vladar 9. polja a u ovojoj karti on je vladar 1. polja - ovdje osoba mora preuzeti inicijativu i držati uzde svog života na način da se postavi tako da ona upravlja njime, a ne da nije svjesna kakvi su njeni potencijali.

Ovo je i razvoj/istraživanje u jednom posebnom području (Jupiter 0º Uran) i iznimno je važno ovo što gore istaknuh jer doista postoje veliki potencijali da osoba napravi nešto posebno, odnosno da lansira neku vrstu projekta u kojem bi iskoristila svoje osobne potencijale. Važno je samo da se osoba fokusira i stvari će joj ići na ruku. Hoću i reći ovdje opasnost leži samo u tome da ne djeluje u pravom trenutku, a ona za takvo nastupanje može biti jedino spremna ako je fokusirana i zna točno što želi (Sunce/Mars 180º Neptun).


Inostranstvo je naklonjeno kroz svibanj 2013. godine kada Jupiter bude tranzitirao tvog vladara 9. polja, a Uran mu polako ulazi isto u orbis. To je po svemu sudeći nagla ponuda na koju se mora brzo reagirati a velikim dijelom i osloniti se na intuiciju jer sve neće biti izloženo i posve jasno. U svemu tome je također važno i jedno muško partnerstvo i vlastita savjesnost.


Zato alex - samo nastavi kao što si počela - jedina stvar koja tebe u ovim težnjama da "odeš vani" iznutra koči (Mjesec 90º Saturn) jest Mjesec u raku koji je prirodno vezan uz ovo ovdje. A s konkretnim pitanjem za inostranstvo možeš se i javiti ovdje kada diplomiraš.
Fish 1968 is offline