Pogledaj jedan post
Old 19.10.2009., 12:05   #10
Hvala na odgovorima! Čuo sam da nije moguće trgovati na stranim burzama, ali to mi nije imalo nikakvog smisla.
Preko Zabe je izgleda uistinu neisplativo trgovat, mislim da su malo skrenuli sa tim svojim naknadama. Vjerojatno ciljaju na velike klijente, ali taj će valjda otvoriti onda u New Yorku račun i platiti 7$ +0.003 centa rađe nego ovih 100$.
Imam još jedno kritično pitanje. Americano u temi "trgovanje dionicama + upute za početnike" kaže da iako je transakcija dovršena, novci se nemogu iskoristiti isti dan, već nakon tri dana.
Recimo, vidio sam da je narasla dionica X sa 1$ na 1,8$, prodao 1000 komada i onda skužim oko 14 sati da je druga dionica na 2$ i da će rast na još bar 2.4$ (do sutra recimo ili isti dan ), no ja ne mogu iskoristiti svojih 1800$ jer još nisu na računu. Da li se situacija promijenila kod brokera u poslovanju i da li je moguće raditi day trading ili jednostavno iskoristiti prilike ovog tipa, ili jednostavno moram uplatiti dodatne novce na račun ili pričekati provedbu transakcije i propustiti priliku?
__________________
Only those who attempt the absurd can achieve the impossible
red_shrike is offline  
Odgovori s citatom