Pogledaj jedan post
Old 29.08.2016., 15:08   #10
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
dobro, a kakav je to bio problem epskih razmjera koji je zahtjevao momentalno rjesenje?

ako skola ne trazi da se o izostanku razrednik obavijesti isti dan, zar je bilo apsolutno nemoguce pricekati informacije taj tjedan i u tom terminu otici u skolu/nazvati zbornicu pa ispricati uciteljici o cemu se radi?

vidis, u tome je problem, sto jako puno roditelja smatra da razrednik mora biti na izvol'te od 0 do 24, po mogucnosti 7 dana u tjednu.

na stranu "tehnologija", sto fali informativci+informacijama+roditeljskom? treba valjda jos uz to uvesti i dopisivanje mailom, sms-om, pofrendati se s razrednikom na fejsu i zivkati ga na mobitel kad god "zatreba"?

uza svu dostupnu tehnologiju, ja ne zelim biti stalno dostupna roditeljima. imam propisano vrijeme kad moram biti dostupna i to je to.

zbilja ne razumijem sto si neki umisljaju.
jel ovo išlo mene?

ako je, čitaj odgovor:
- o problemu "epskih razmjera" kako si to lijepo navela - neću niti imam namejru javno, niti se to tebe (kad si se već ti osjetila napadnutom) ili ostalih tiče
- nisam nigdje rekla da želim učiteljicu za frendicu na fejsu, vajberu, instagramu, vocapu, snapchatu i ostalim društvenim mrežama. niti mi to treba.
- isto tako sam navela da poštujem privatnost, znači NE TREBA mi privatno NIŠTA od učiteljice
- ono što mi treba, a vjerujem i ostalim roditeljima je mogućnost kontakta - unutar radnog vremena škole a da to NIJE informativka.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom