Pogledaj jedan post
Old 09.02.2017., 10:39   #17
Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post
NJeno dijete je sad u fazi u kojoj je tvoje bilo u prvom polugodištu. I sad kad se očekuje da dijete već samo može pročitati neku rečenicu ili kraći tekst (pa makar i slovkanjem), napisati samostalno riječ i rečenicu, sad se pokazuje da dijete zaostaje za ostatkom razreda i da mu je potrebna pomoć i više rada.
Vi ste prije prepoznali problem i prije krenuli u rješavanje. Oni će, nadam se, krenuti sad i dijete će dobiti potrebnu pomoć.

Edit: Jesu li na testiranju u prvi razred kod tvoje male uočene poteškoće i nemogućnost prepoznavanja glasova u riječi (prvi glas, glas u sredini, posljednji glas), izostajanje glasovne analize i sinteze (glasna analiza i sinteza NIJE isto što i rastavljanje riječi na slogove)?
Pa to sam i ja skuzila iz gospodjinog posta, pa me zacudilo da tek sad se reagiraju....

Na testirajima sve uredno (bar sam ja takve info dobila uvijek) i svi testovi uredni kod nas.....
Iskristaliziralo se tek kada su dosli do pisanja i citanja rijeci, ali smo onda reagirali si odmah i sad je to ok.....
Isto je sporost prisutna od pocetka i zadavala joj je probleme i kod rijeci, sad je preslo na recenice....
Njoj uciteljica sad da maximalno vremena koliko moze s obzirom da jos nema taj sluzbeni papir o individualizaciji....
Poslano sa mog NOA_E1 koristeći Tapatalk
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom