Pogledaj jedan post
Old 13.01.2017., 16:53   #25
Quote:
Decimus kaže: Pogledaj post
Ja sam lično sudelovao u stvaranju kažnjeničkih bataljona. Lično sam išao u Lepu (Lepoglavu) i druge kazamate u kojima sam lično birao isključivo svirepe kasape, ubice i sekače dečjih prstića.

O sociopatskim karakteristikama tih novih ustaša, nismo vodili računa. Nama je najvažnije bilo da bar trećinu srpske nejači (starčadi, dece i žena) pobijemo, trećinu pokrstimo, a trećinu da iselimo.

Žene smo strahovito silovali. A i koji muškić je fasovao u žurbi. Jebiga, ipak su te ustaše isto ljudi. Ima ih svakakvih i među njima.

Kažnjenici iz tih bataljona su svoj dug društvu (ustaškom, hrvatskom naravno) vratili tako što su u Vukovaru iz obdaništa odveli 40 dece starosti od 2-15 godina i onda mučili, poskidali im zlatne zube, satove i narukvice i onda ih .... ma teško mi je kad se toga setim, a uostalom to se sve ZNA.

U jednom drugom slučaju, dug društvu su vraćali tako što su doveli sveštenike i časne sestre, koji su onda po smjernicama iz Vatikana, od Pape lično, bacali decu i sitnije žene u vazduh i onda dočekivali na bajonete.

Jednom su organizovali i takmičenje u kojem je jedan sveštenik pobedio nadmoćno sa 7 hiljada poklanih. Zbog toga je dobio nadimak fra Zver.

O pećima, jamama i ostalim gedžetima kojima su se služili zna ceo svet. Samo u jednoj jami u Liki dubine 3 metra, a širine jedva metar nađeno je 17 hiljada maljem zatučene i poklane starčadi koja je poslušala vrhovnikov poziv da ostanu kod kuća.

Ma nekad je čoveku i žao što nitko vodio računa o sociopatskim karakteristikama mobiliziranih kažnjenika!
Ako ovo nisi prepisao sa nekog srpskog portala, onda ti čestitam na talentu..

Ovo je odlično Decimuse...Kreativno, nabijeno, lijepo složeno, baš pravo balkansko-srpski....

Jesi li kada pisao komedije ili scenarije za bilo što...Ako si to autor gore istog, onda uzmi olovku u ruke i piši čovječe.
Ozbiljno ti kažem, odlično stvaraš rečenice.
__________________
Smaknite skotove...Onaj tko ima puno za izgubiti ne preza ni pred čim. - Enda Kenny
Manjkas Ujdurma is offline  
Odgovori s citatom