Pogledaj jedan post
Old 14.09.2017., 23:32   #30
Quote:
Zoran Oštrić kaže: Pogledaj post
Aha, sve sam to veću puno puta čuo.

Glavno je, da se dobro razumijemo, da smo na suprotnim stranama. Što se nas pet ovdje svađa nikog briga, u hrvatskom javnom prostoru puno je verbalnog nasilja ali na sreću zasad malo fizičkoga, ali frontovi se znaju. ja i vi (pod "vi" mislim na "antikomuniste" i "anti-antifašiste" kao što su Bezmozgovnik i Dilberth) smo na radikalno različitim stranama. Vi ste ti koji neprekidno lažete, vi ste ti koji neznanje smatrate boljim od znanja (npr. pokrećete topic o popisu žrtava domovnskog rata, a ne udostojite se malo prosurfati da saznate nešto o temi - jer pokretaču teme to ni nije važno, on samo želi galamiti protiv antifašista - cmizdrite kako su komunisti svu povijest falsificirali a nemate pojma ni o čemu i ne čitate ništa), vi ste ti koji očito mrzite svoju domovinu jer zazivate ono najgore iz njene prošlosti, a negirate najbolje (što je npr. utjelovljavao i Slavko Goldstein, veliki intelektaalac, partizan, antifašist i hrvatski domoljub).

Voda u Hrvatskoj sada ide na vaš mlin, ka uništavanju hrvatske nacije, a tako će se vjerojatno i nastaviti. Oni koji su kao ja, samo mlađi, bježe iz ove kloake, koju ste stvorili.

Jedan moj poznanik, branitelj dragovoljac, objavio je jedan roman iz rata naslovljen "Samo da ne bude uzalud". Naslov je izražavao njegov strah. Nažalost, eto, bilo je uzalud.

OK, nije da sve to nisam i prije znao. To smo apsolvirali, a o temi se nema ništa posebno reći, dakle gotovo.

Vjerojatno ću uskoro opet nešto pisati na teme "Srbi u NDH" i "Ustanak i NOB 1941.-42."
Žao mi je da si se spustio na nivo nekih drugih ljevičarskih forumaša na ovom forumu. Nekako sam uvijek zamišljao da si intelektualno sposobniji i pošteniji od njih. Sprdanje sa forumaševim nikom ( Bezmozgovnik), sigurno da ti ne ide na čast. Sorry.

Htio bih samo još dodati, sa prijateljima kao "hrvatski domoljub" Slavko Goldstein da nam ne treba neprijatelja.
Dilberth is offline  
Odgovori s citatom